CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Antalyalı arkadaşlar hava nasıl oralarda,çok özledim Antalya,yı..

valla öğlene kadar güzeldi ama şimdi kapadı..
caner bu arada istersen bizdede yapabiliriz. yağmur yağarsa içeri gireriz.

bencede yakıştı....

sanki bu renk daha güzel duruyor

Uploaded with ImageShack.us

dostum eline sağlık çok teşekkür ettim.yanlız ben gümüş renklisinden düşünüyodum fakat bu fotoshop planlarımı tamamen alt üst etti. bu arada arabayı kaç cm bastın öyle çok fena durmuş:). janttan sonra birde coil şart gibime geldi. sen çok masraf açtın şimdi bize aga:D.

irfanım şu könig candy senin arabanda çok güzel duracak...hem kupon,hemde problemsiz...düşünmezmisin onu ??

bi ara onlardan düşünüyodum aslında ama ne bilim çok eskiden beri bsx lerde aklım. alıyımda rahatlayayım,ilk başlarda siyah düşünüyodum sonra gümüş olsun dedim bu gün merthan kafamı karıştırdı sanırım yine eskiye dönüş var fikirlerimde. dostum bu arada candy ler 7.5 inç en yüksek ofsetliside bildiğim kadarıyla et30 du. yanı problem olucaksa candyler buna daha yatkın ebatlara göre konuştum.

bu arada merthan benim arabayı kaç cm basmış yaw? :) ben kafadan bi 7 cm kadar vardır herhalde diyorum.:D

satılan bi masmavi corsa vardı burada ?!?! ondada candy vardı,compomotive li,en sonda turuncu volk jant ı olan araba ? birde ciddi basıktı araba :)

aynen dostum özgürün arabadan bahsediyosun, adam ne jant taktıysa bende aynısını takmak istedim.candy düşüncemde o araca dayanıyodu zaten, adam işi biliyo aga:D 207 le mans almış şimdi onla uğraşıyo.

526400_10201126920640191_1638007604_n.jpg

297919_10201127221727718_1748565313_n.jpg

530248_4510456204538_839343836_n.jpg

Son düzenleme:
Geri