CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
adamım iş yerindeyim. akşam eve gidince yapayım.
fatih yok o gt jantlarını alma yakışmaz bence :maden::rakir: hem corsalara yakışmıyor GT jantı....:sopa::sopa:
vay arkadaş türkiyede tektik şimdi herkez GT jantı düşünüyor :D:bir::rakir::maden:

Merthan Ben GSi kovalıyorum. Sahibindende çıkmacı var bir tane Eline düşünce haber edicek. Adamda yok yok. Hemde oem.

bi ara onlardan düşünüyodum aslında ama ne bilim çok eskiden beri bsx lerde aklım. alıyımda rahatlayayım,ilk başlarda siyah düşünüyodum sonra gümüş olsun dedim bu gün merthan kafamı karıştırdı sanırım yine eskiye dönüş var fikirlerimde. dostum bu arada candy ler 7.5 inç en yüksek ofsetliside bildiğim kadarıyla et30 du. yanı problem olucaksa candyler buna daha yatkın ebatlara göre konuştum.
adamım 15'' jantta 7J ET38 den daha düşüğü kurtarmaz.
ideali 5 veya 6J de ET38-40-44-49
bunun dışındakiler 5cm yayla yada coille sürtme yapar.
bazı arkadaşlar benim jantım 7,5J ET30. birde 5cm yay var diyor. bende diyorumki yaylarınızı alırken fena kafalamışlar sizi 30mm lik yayları itelemişler. ki zaten 30mm de bile arkalar sürtecektir. hatta bazan 7J ET38 bile sürtüyor. dimi caner?

Merthan Ben GSi kovalıyorum. Sahibindende çıkmacı var bir tane Eline düşünce haber edicek. Adamda yok yok. Hemde oem.
aynen adamım ya. oem jant bak sen arabana. yayda takıcaz 50mm.
hem yarın allah kısmet eder cocuk filan olursa bagaja konulan eşyaların ağırlığı artacak. ozaman sürtme sorunu yapmasın. oem candır boşver gerisini. gsi jantıda güzel seçim. aman alırken kaynak veya tadilat olayıa dikkatet.

yok aga ellemem palleri,kaplumbağa spec devam :)
temizlik için :) el değmemiş garibimin türbinine :)

Arkadaşlar aranızda 2001 model Corsalarda bulunan lanet olası farlara, kısalara xenon takan varmı, şu ampulun arka kapağını çıkartınca duyu kapağın üzerinde olan tiplerden, bunlara göre piyasada xenon ampulu mevcutmuş ama ben bulamıyorum. :(

Arkadaşlar aranızda 2001 model Corsalarda bulunan lanet olası farlara, kısalara xenon takan varmı, şu ampulun arka kapağını çıkartınca duyu kapağın üzerinde olan tiplerden, bunlara göre piyasada xenon ampulu mevcutmuş ama ben bulamıyorum. :(

Benim kısalarda takılıydı . O kapakları kesip takmış önceki sahibi akşam foto çeker yollarım

Geri