CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ali bunlar senin bahsettiklerine benziyo...

6d95125d-ff50-e565.jpg

u6y4aras.jpg

zy4a4etu.jpg

zYAPlh6.jpg

bunlar lenso sanırım . Başka bir sitede satılıklarda vardı . ama 17 olması düşündürüyo insanı

walla markası hakkında bir bilgim yok ama Ali bana sürekli bu tip bişeyin 15ini tavsiye ediyordu onun için burada yayınladım. bunlar 17 imiş evet.

sanki bu renk daha güzel duruyor

Uploaded with ImageShack.us

dostum arabayı ne yapmışsın be!tekrardan ellerine sağlık :tesk::tesk:, aklımı başımdan aldı sürekli açıp açıp bakıyorum bu benim araba olamaz diyorum:D:D. bir 4 kapı aracı bukadar spor gösteren jantları mı? yoksa basıklığı mı?:rolleyes:

ortak bu tarz jatn daha çok yakışcak emin ol bunun 15 i olsa bile çok tatlı durur

dostum arabayı ne yapmışsın be!tekrardan ellerine sağlık :tesk::tesk:, aklımı başımdan aldı sürekli açıp açıp bakıyorum bu benim araba olamaz diyorum:D:D. bir 4 kapı aracı bukadar spor gösteren jantları mı? yoksa basıklığı mı?:rolleyes:

Her ikisi de,zaten leylek gibi havada duran araba ne yaparsan yap kendini göstermiyor.

BBS takıcaksan yay şart. Basık olmayan araç çirkin araçtır diye düşünmeye başladım artık :D

15*7 Ofsetten Yukarı Çıkma Bence Benim arabada 16*8 Sürtme Yaşıyorum değiştiricem.

Geri