CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
caner emme manifoldunu temizlettin mi hiç? kendim söküp takma niyetindeyim. bu manifold temizlik işini kendi başına yapan var mı aranızda?

ben bizim ustayla söktük ama burnuumdan geldi...el girmiyor kol girmiyor,az kaldı motoru indirip öyle çalışacaktık..sakkın niyetlenme :)

Benim kısalarda takılıydı . O kapakları kesip takmış önceki sahibi akşam foto çeker yollarım

Sana zahmet atarsan bi inceleyim, bunların hazır olanlarıda varmış bizim farlara göre, nette arattım bir türlü bulamıyorum. Bu arada Samsundasın sanırım, hafta içi kısmetse Samsuna geliyorum, bi araba almak için.

Sana zahmet atarsan bi inceleyim, bunların hazır olanlarıda varmış bizim farlara göre, nette arattım bir türlü bulamıyorum. Bu arada Samsundasın sanırım, hafta içi kısmetse Samsuna geliyorum, bi araba almak için.

opel mi alıcaksın? Samsun'un Bafra ilçesinde çalışıyorum. Pazar günü filan gelseydiniz görüşelim derdim. Herhangi birşey lazım olursa yardımcı olurum

opel mi alıcaksın? Samsun'un Bafra ilçesinde çalışıyorum. Pazar günü filan gelseydiniz görüşelim derdim. Herhangi birşey lazım olursa yardımcı olurum

Yok Opel değil, yakın bir arkadaşıma Honda alacağız, muhtelemen hafta içerisinde geliriz, kalma gibi bir durumda olmadan kaydını alır döneriz, herhangi bir şey derken sanayide aracı gösterecek kaporta-boya ustası ihtiyaç olabilir, yönlendirebileceğin kimse varsa sevinirim. :rolleyes:

merkezde tanıdığım kaportacı yok ancak. Geçen hafta bir tanesine denk geldim araba sahibinin yanında sahibi boyasız dediği halde boyalı parçayı gözüne gözüne sokan bi usta vardı dükkanını nasıl tarif edicem onu düşünüyorum şuanda :)

adamım iş yerindeyim. akşam eve gidince yapayım.
fatih yok o gt jantlarını alma yakışmaz bence :maden::rakir: hem corsalara yakışmıyor GT jantı....:sopa::sopa:
vay arkadaş türkiyede tektik şimdi herkez GT jantı düşünüyor :D:bir::rakir::maden:
ilgilendiğin için çok teşekkür edderim dostum:good: istersen büyük resmin boyutunu bozulmadan netten küçültüp tekrardan gönderebilirim shopta ufaltırken fotoda bozulmalar oluyor çünkü.
bence direk parlak nikel rengini bul onu tak. eğer onu bulamazsan jant grisi takma. takacaksan bunu tak. ama canerinde dediği gibi daha janjanlı jant illa bulursun....:bir:
ortak bu lensolardan siyah olan daha güzel durur diyosun dimi? yoksa birde gümüş renklisini aracı düşürüp denesek mi? ne dersin? çünkü aklımda ilerleyen zamanlarda coil olayıda var.
siyah bsx:
http://www.lastik24.com/Urun/bbs-70x15-4x100108-et-38-black-jant_91

gümüş bsx:
http://www.lastik24.com/Urun/bbs-70x15-4x100108-et-38-silver-jant_91

aynen adamım ya. oem jant bak sen arabana. yayda takıcaz 50mm.
hem yarın allah kısmet eder cocuk filan olursa bagaja konulan eşyaların ağırlığı artacak. ozaman sürtme sorunu yapmasın. oem candır boşver gerisini. gsi jantıda güzel seçim. aman alırken kaynak veya tadilat olayıa dikkatet.
bence ileriyi düşünerekten vede konfor açısından coil takmak daha mantıklı gibi birol abinin arabada coil var o baya iyi olduğunu söylüyodu daha önceden 3 lük yay taktım ama 1 hafta geçmeden yeniden söktürdüm çok sert olduğunu söylemişti coillerlere aracı 5-6cm kadar basmış yinede konfordan ödün vermedi diyordu. üstelik sürüş yüksekliğini kafana görede ayarlayabiliyosun sadece lastiklerin sökülmesini gerektiren bi olay bence gayet kullanışlı birşey, fiyat olarak bilmiyorum ama, fiyat açısından bilgisi olan var mı? burada?

Yok Opel değil, yakın bir arkadaşıma Honda alacağız, muhtelemen hafta içerisinde geliriz, kalma gibi bir durumda olmadan kaydını alır döneriz, herhangi bir şey derken sanayide aracı gösterecek kaporta-boya ustası ihtiyaç olabilir, yönlendirebileceğin kimse varsa sevinirim. :rolleyes:

dostum samsunda olsam sana yardımcı olmaya çalışırdım fakat biliyosun 9aydır van dayım. sanayide de bildiğim bi özel opel servisi var ama adam beni pek tanımaz boya işi ilede uğraşmıyolardı sanırım sadece motor ve yürür aksama bakıyolar.

67538_10151521556885675_2079138554_n.jpg

mb4zj.jpg

Geri