CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
anladım abi...ozaman spor amortisör alacağıma hep birlikte coilever alalım derim ben :)

O zaman bizde Corsa Team'e dahil olalım.

2003 model Corsa 1.7 yaklaşık 4 aydır bende

n0167.jpg

n016s.jpg

Önerileriniz varsa da sevinirim.

hoş geldiniz Allah kaza bela vermesin. aracınız çok güzel görünüyor naşallah. ve ufak dokunuşlarla dahada güzel olucağını düşünüyorum.

941290_10151421074583456_1287855768_n.jpg

249142_10151421074648456_828052453_n.jpg

931449_10151421074713456_407124298_n.jpg

maşallah kazasız belasız cezasız kullan :)

nacizane fikrim çamurluk dodiklerinin marşpiyel başı ve sonunda buluştuğu noktalar biraz sırıtıyor gibi dodiklerin hizasında siyah yapmayı düşündün mü?

bende marşpiyel düşünüyorum ama komple siyah takıcam ondan önce tamponu boyatçam falan filan çok işi var daha yap yap bitmez :D

Öncelikle ikinizede çok teşekkürler,valla düşünmemiştim hocam ama sen dedikten sonra deli gibi gözüme çarpmaya başladı ^^ artık düşünüyorum galiba

iyi akşamlar herkeze. sabrican aramıza hoşgeldin. kazasız belasız günlerde bin inşallah.
ali şu marşpiyel olayını nasıl yapıcaz? hala niyetlimisin bana göndermeye? :) eğer hala okeyse bana senin arabanın boya kodunu verebilirmisin? renk aynımı diye bakıcam.
bu arada şu coil olayına benide ilave edin. ben orj f.k kullanıyorum. ama yay şart bencede. sertlik ayarı filan yappabilmek güzel olur. benim kayınpeder almanyada yaşıyor. yayları o getirmişti. ama coil getirebilirmi uçakla bilemicem. umarım getirebilir.

iyi akşamlar herkeze. sabrican aramıza hoşgeldin. kazasız belasız günlerde bin inşallah.
ali şu marşpiyel olayını nasıl yapıcaz? hala niyetlimisin bana göndermeye? :) eğer hala okeyse bana senin arabanın boya kodunu verebilirmisin? renk aynımı diye bakıcam.
bu arada şu coil olayına benide ilave edin. ben orj f.k kullanıyorum. ama yay şart bencede. sertlik ayarı filan yappabilmek güzel olur. benim kayınpeder almanyada yaşıyor. yayları o getirmişti. ama coil getirebilirmi uçakla bilemicem. umarım getirebilir.
ben niyetliyim niyetli olmasına da siyahlar çok pahalı ondan şimdilik askıda :) coilever olayına baya varız bu arada

sen siyah alıncamı vericeksin? ok. sorun yok :D
ama şu coil olayına dalalım ama ucuz yollu bişeyler bulalım. 400eurolar filan uçuşuyor. :(

sen siyah alıncamı vericeksin? ok. sorun yok :D
ama şu coil olayına dalalım ama ucuz yollu bişeyler bulalım. 400eurolar filan uçuşuyor. :(
benim uygun fiyata siyah bulabilirsem veririm hemen ama 400 450 tl gibi fiyatlar var ondan dolayı şimdi de vermek isterim ama bnm araba cılız kalır ozaman gözümde :) aynen coil olayında fiyatlar okadar yok fk marka da 400 tl gibi bi fiyatı var ama gümrük kargo nasıl olur bilemiyorum...bu arada eibach yaylarım satılıktı eibach pro-kit almak isteyen olursa yardımcı olurum

Geri