CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
s.a. beyler. herkeze iyi haftasonları diliyorum.

fk ların fiyatı almanyada gerçekten çok uygunmuş. corsa c uk coil kullanıcıların %90 ı fk kullanıyor.türkiye üretimi fk lar çok kötü olduğunu duymuştum. ama almanyadakiler orijinal olucağı için sıkıntı olmaz gibime geliyor.
Ben şu an coil alacak olsam hiç düşünmem fk alırdım.
şuan bencede en mantıklısı fk gibi duruyor. ama kalite ve konfor açısından biraz araştırmak lazım gibi.
birol abi senin coil in markasi neydi ?
birol abi yazmamış ama h&r olduğunu söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

s.a. beyler. herkeze iyi haftasonları diliyorum.
A.S. merthan. teşekkürler bilmukabele:D:).

91982058158042186680350.jpg

birol abi senin coil in markasi neydi ?
H&R var benim arabada,ama benim değil.
fk ların fiyatı almanyada gerçekten çok uygunmuş. corsa c uk coil kullanıcıların %90 ı fk kullanıyor.türkiye üretimi fk lar çok kötü olduğunu duymuştum. ama almanyadakiler orijinal olucağı için sıkıntı olmaz gibime geliyor.

şuan bencede en mantıklısı fk gibi duruyor. ama kalite ve konfor açısından biraz araştırmak lazım gibi.

birol abi yazmamış ama h&r olduğunu söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

A.S. merthan. teşekkürler bilmukabele:D:).
Türkiye üretimi fk diye bişey yok İrfan,o fk diye gördüğün yaylar hep çakma.Coiloverlar genelde hep alman malı zaten.
FK da kalite olarak sıkıntı olacağını düşünmüyorum,iyi markalara göre konforu biraz daha düşüktür bence.
:bir:

eibach pro-kit yaylarımdan daha az konforlu ise benim coilever takmamın bir anlamı olmaz ki ozaman :) ??

eibach pro-kit yaylarımdan daha az konforlu ise benim coilever takmamın bir anlamı olmaz ki ozaman :) ??

Sadece yay aslında arabaya eziyettir,daha önce bende yay kullandım ama 15 gün tahammül edebildim hoplayıp zıplamaya.Yay ne marka olursa olsun en ucuz marka coil bile, o yaydan çok daha konforludur.Yayı spor amartisör le birlikte kullanırsan daha iyi konfor alırsın Burak.

Geri