CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
orjinal konforu neyse o diyor adamlar. ama biar bir coilli denk getirirsem rica edicem arabasına binmek için :D

408409_468247376589419_1679164050_n.jpg

Bu jantlar yeni çıktı bildiğim kadarıyla, araç Tr'demi? :rolleyes:

orjinal konforu neyse o diyor adamlar. ama biar bir coilli denk getirirsem rica edicem arabasına binmek için :D
Önlerde el yapımı coilli metalik kırmızı bir Corsa C vardı, bu forumdada fotoğrafları vardı sanırım, Kocaeli'deki coiloverci yapmıştı, önden 10 cm felan alıyor aşağıya. O araç sahibini felan bulsakta öğrensek bi konfor olayını. :D

neee 1350TL mi? yok ya ben bu jant modelini görmüştüm 650 yada 750TL di. ama marka farkı olabilir, yada ben replikasını görmüş olabilirim.

Önlerde el yapımı coilli metalik kırmızı bir Corsa C vardı, bu forumdada fotoğrafları vardı sanırım, Kocaeli'deki coiloverci yapmıştı, önden 10 cm felan alıyor aşağıya. O araç sahibini felan bulsakta öğrensek bi konfor olayını. :D
evet bunu bir araştırmak lazım. kocaelinde 400TL ye ön 2 sini yapıyorlarmış. kimdi o arabanın sahibi? hatta sanırım sanruff görünümlü bişeyde vardı sanırım tavanda.

Bu jantlar yeni çıktı bildiğim kadarıyla, araç Tr'demi? :rolleyes:
evet tech te dolanırken denk geldi çok hoş görünüyor.bende könig candy jant diye düşünmüştüm ama bilmiyorum markasını.bu fotoyu görünce üst kasa corsa ya geçesim geldi ya. araç harbiden çok temiz vede sağlam duruyor.üst kasa fiyatlarını araştırıcam bi:sulanma:...
neee 1350TL mi? yok ya ben bu jant modelini görmüştüm 650 yada 750TL di. ama marka farkı olabilir, yada ben replikasını görmüş olabilirim.
ortak könig candy değil mi bu jantlar yaw?

çok iyi olur ortak. eger denk getirirde bi test sürüşü yaparsan burada bizimle paylaş:good:.

evet bunu bir araştırmak lazım. kocaelinde 400TL ye ön 2 sini yapıyorlarmış. kimdi o arabanın sahibi? hatta sanırım sanruff görünümlü bişeyde vardı sanırım tavanda.
2 sini 400 e çok pahalı ya gerçekten. yurt dışından 1 takım coil getirmek daha avantajlı o zaman. tabi getirebilirsek;).

düzeltiyorum o jantlar 1500 tl ymiş ssr diye geçiyo sanırım istanbulda jantmax diye bir yer var oradan alınıp takılma bir jant faceden takip ediyorum siyahı da varmış ama kalmamış ellerinde bir de bu jant 17 inc ve ssr markası

Son düzenleme:
az evvel karşılaştırdım.candy lerin kolları daha ufak, bunu kolları jant çemberine kadar uzanıyor.adamlarda para var huzur var Ali :D:D.

Geri