Debriyaj Seti!!

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu haftasonu 100000 e merdiven dayamış arabamın debriyaj setini değiştirmeyi düşünüyorum da bu aralar debriyaj setini değiştiren var mı? Fiyatlar ne civardadır? Bu arada debriyaj hidrolik, bilya da değişcek sanırım, toplamda 500 ü falan bulurmu acep??

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
450 civarına falan çıkması lazım. şu an serviste olmadığım için malesef net fiyat veremiyorum. ama istersen bi tel aç sana tam fiyat çıkarsınlar.

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelparcaci.com da orjinal luk baskı+balata 150-200 arası. servis bunu 400 e verir 200 de işçilik alır biraz indirim yapar 500 civarı takar.

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman abi naptın, yüreğime mi indircen, daha bilyası var bunun, baskı balatadan pahalıymış duyduğuma göre!

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilya 300 ytl rulman diyorlar :) ama genelde bilya bozulmuyor kontrol ediyorlar rulman sağlamsa sadece baskı balatayı değiştiriyorlar. en azından benimkini öyle yaptılar şuan memnunum

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilyanın değişip değişmeyeceği nasıl anlaşılır peki? baskı balatayı değiştirecek ustanın insafına mı kalmıştır??

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste bana bilyanın değişmesine gerek yok dendi. sanırım birazda ustanın insafı tabiki.

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine opelim.nette benzer bi konuda okuduğum kadarıyla, araç 80000 deyse ve ayak debriyaj üstünde kullanılmadıysa değiştirmeye gerek yok denmiş. Ne yani 100000 e gelince tekrar set sökülüp bilya mı değişiyor? bir de bilyanın dağıldığı dışardan anlaşılmaz dimi?

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün bi ustayı aradım, fiyat almak için, astra g de bilya yoktur, merkez vardır, o da kolay kolay bozulmaz dedi. Fiyatta 180 set, 100 işçilik dedi, nasıl sizce??