Edition vites altı kırmızı led

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
peki senin sokette kaç kablo vardı benim led var ama sokete gelen sadece iki kablo var 3. sayfadaki resimdeki gibi taksam bile kablo uçlarrı boşta kalıyor bende arabayı bir hafta önce aldım servise  götürüp ledler var yanmasını istityorum desem yerler mi acaba siz o bağlantıyı nasıl yaptınız o sokete gelen kaç kablo vardı başka türlü yaptıysanız nasıl  yaptınız merak ettim???
gitsen yaparlar mi bilmem.ustası bu işten anlıyorsa yapabilir.ama çoğu usta uğraşmak istemiyor.benim usta yaparken zorlandı.benim tarifime göre yaptı.soket olayını falan.bende led yoktu kendim aldım taktım seninkinden farklı.gidip şansını dene.ama iyi para isteyebilirler yaptırmadan önce sor

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
gitsen yaparlar mi bilmem.ustası bu işten anlıyorsa yapabilir.ama çoğu usta uğraşmak istemiyor.benim usta yaparken zorlandı.benim tarifime göre yaptı.soket olayını falan.bende led yoktu kendim aldım taktım seninkinden farklı.gidip şansını dene.ama iyi para isteyebilirler yaptırmadan önce sor

servis araç garantili olduğu için bedavaya yapmak zorunda değilmi daha 500 kmde araba

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servis araç garantili olduğu için bedavaya yapmak zorunda değilmi daha 500 kmde araba
hayır değil.bu aracın parça garantisi kapsamına giren bir şey değil.ustanın insiyatifine kalmış.adamlar satarken zaten editionlarda vites altı led yok diye satıyor.HB araçlarda bu fabrikasyon olarak var ama yanmıyor.yakması size kalmış.

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hb araci olanlar musait olduginda gelsinler bakalim yardimci olalim

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc link' Alıntı:
Hb araci olanlar musait olduginda gelsinler bakalim yardimci olalim

İstanbul avcılardayım ben nasıl ulaşabilirim size ? yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar..

Qualitat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
tebrikler. çalışması orjinaldeki gibi oldumu? 3. sayfadaki fotoğraftaki yuvalaramı taktınız?
Tesekkurler hocam sayende:) telefondan giriyorum suan o resmi goremedim ancak lede giden sokeyi takmadim igneleri kargaburunla cikardim kestim sonra tekrar ignelere bagladim sonra igneleri de direk elektrik gelen sokete soktum bantladim, umarim anlatabildim:)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Qualitat link' Alıntı:
Tesekkurler hocam sayende:) telefondan giriyorum suan o resmi goremedim ancak lede giden sokeyi takmadim igneleri kargaburunla cikardim kestim sonra tekrar ignelere bagladim sonra igneleri de direk elektrik gelen sokete soktum bantladim, umarim anlatabildim:)
eyvallah  14alkiss

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bende İstanbul avcılardayım aracım 2013 astra edition hb açtım baktım bendede led var ama gağlantıları yapamadım çünkü sokete gelen iki kablo var bende 3. sayfadaki yerlere taksamda karşısı boş bana yardımcı olabilcek yada usta tavsiye edicek olan varmı??

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bende İstanbul avcılardayım aracım 2013 astra edition hb açtım baktım bendede led var ama gağlantıları yapamadım çünkü sokete gelen iki kablo var bende 3. sayfadaki yerlere taksamda karşısı boş bana yardımcı olabilcek yada usta tavsiye edicek olan varmı??

arkadaşlar bekliyorum hala yardımınızı editionlardaki kırmılız led olayını çözemedim hala servisede gittim yapamadılar led var ama yanmıyor

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baskan odak ta oldugumu biliyorsunuz digmi.
konu ile ilgili bircok arkadasa yardimci oldum.vaktin oldugunda gelirsen yardimci olur hatta takarim