Edition vites altı kırmızı led

Ynt: Edition vites altı kırmızı led

Bir de diyelim ki servise götürdüm böyle böyle diye. Garanti de bir sorun oluşur mu bu durumda. Arabada hiç bir değişiklik yok sadece vida oraya düştü.

karahin link' Alıntı:
Bir de diyelim ki servise götürdüm böyle böyle diye. Garanti de bir sorun oluşur mu bu durumda. Arabada hiç bir değişiklik yok sadece vida oraya düştü.
Miknatisli cubuk gibi biseyle almaya calisin. Ozel servise sorun once.

arkadaşlar benimde makyajlı 1.6 edition aracımda vites kolunu çıkarıp baktığımda ledleri gördüm. ledlerden sokete bir beyaz bir kırmızı kablo da gidiyor fakat soketin arkası boş. sokete led kablolarından başka bi kablo bağlı değil. bu durumda ne yapmamız lazım ankara yaptırabileceğimiz birisi var mı?

calciumcarbonate link' Alıntı:
arkadaşlar benimde makyajlı 1.6 edition aracımda vites kolunu çıkarıp baktığımda ledleri gördüm. ledlerden sokete bir beyaz bir kırmızı kablo da gidiyor fakat soketin arkası boş. sokete led kablolarından başka bi kablo bağlı değil. bu durumda ne yapmamız lazım ankara yaptırabileceğimiz birisi var mı?

hocam ankarada bu işlemi yaptırabilecek bir yer buldunuz mu?

Nasıl ya, astra sedan businesslarda bu led var mı vites altında

Yasin90 link' Alıntı:
Nasıl ya, astra sedan businesslarda bu led var mı vites altında
sedanlarda yok diye biliniyor ama yine de kafayı eğip bakmak lazım

firstemperor link' Alıntı:
sedanlarda yok diye biliniyor ama yine de kafayı eğip bakmak lazım
kafayı eğıtmenın bır faydası yok can bende sedanda yok hatat busınes paketlerınde bıle yok  31agryyy

calciumcarbonate link' Alıntı:

göğüste düğmelerin olduğu yeri söküyo ordaki  kabloya bağlıyo servis

CALİBRA BG link' Alıntı:
kafayı eğıtmenın bır faydası yok can bende sedanda yok hatat busınes paketlerınde bıle yok  31agryyy

Ozaman hiç kafayı eğmeye gerek yok hocam :)

bunu daha yeni okuyorum ve 18 sayfa okudum gerçekten eğer mart 2013 de aldığım aracımda bu var ise  general_Dancing  ama hiç daha önce böyle bir şeyi söküp takmadım acaba kırılacak bir aksam var mı yani ilk deneyen biri de yapabilir mi?

Geri