Egsoz nasıl olur?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

değerlendirme

• 1

Oy: 10 20.4%
  • 2

Oy: 5 10.2%
  • 3

Oy: 6 12.2%
  • 4

Oy: 6 12.2%
  • 5

Oy: 22 44.9%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
ezgene birde buna bak istrsen bu kendi aracım

grnt104ms8.jpg

Bu sanırım corsa...Ayrıca şık olmuş.Ama tamponu kestirip içine aldırsaydın daha güzel olurdu..Biraz bilgi verir misin? Kaça maloldu,ne işlemler uygulandı?

çok köşelimiş yaw yakışmayabilir ama yakışabilirde amma yardımcı oldum dimi :D

Bugün fiyat aldım.Çift çıkışlı,her iki tarafta aktif olacak(duman verecek) 100 ytl...Pazarlık yapacağım tabi..

bana 285 ytl mal oldu bi arkadaşımdan ss eksoz tek cıkış 175 ytl 80 eksoz kafalıkları ikiside aktif 30ytl işcilik oldu bu arada astra benim araç steinmetz tampon altlıgı gelcek o yüzden kestirmedim şu haliyle orası biraz boş durdu ama yapılınca güzel olur herhalde kafalıklar fazla abartı olmasın bence cirkin duryo ole kolay gelsin

bana 285 ytl mal oldu bi arkadaşımdan ss eksoz tek cıkış 175 ytl 80 eksoz kafalıkları ikiside aktif 30ytl işcilik oldu bu arada astra benim araç steinmetz tampon altlıgı gelcek o yüzden kestirmedim şu haliyle orası biraz boş durdu ama yapılınca güzel olur herhalde kafalıklar fazla abartı olmasın bence cirkin duryo ole kolay gelsin
İkinci sayfada bi foto var .Gördün sanırım..Nasıl olur sence?100ytl ye yapacak adam.İkiside aktif olacak...Benimki performans değil sadece görüntü amaçlı..

eger bu eksoz uclarını bulduysan cok iyi ve cok yakışıo ben bu uçlardan gezmedigim servis kalmadı bir tek opan da buldum onada 220 ytl fiyat verdiler sadece uçlara ellerindede yokmuş getirtiriz 3 gün içinde elinizde olur ben en güzel bu uçları buldum kendi aracıma eger uçlar dahil 100 istiyosa bence normal fiyat ben cok titizimdir araba konusunda işcilik cok önemli bence onun için ankarada fiyat ve garanti almadıgım eksozcu kalmamıştır öyle söyleyim bence fiyat iii eksoz ucuları dahilse tabi....

pazar günü yaptıracağım büyük ihtimal.Çift taraftan da duman çıkışı olacak.İşçilik dahil 100 ytl.Krom köşeli uç takılacak.Tampon ekini kestirsem mi kestirmesem mi diye düşünüyorum...

Geri