Egsoz nasıl olur?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

değerlendirme

• 1

Oy: 10 20.4%
  • 2

Oy: 5 10.2%
  • 3

Oy: 6 12.2%
  • 4

Oy: 6 12.2%
  • 5

Oy: 22 44.9%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Benim opc line orjinal...O yüzden kestirmek istemiyorum..

burda demişsiniz ne demek istediğinizi ben anldım ama sizbenim ne demek istediğimi yanlış anlamışsınız sanırım sizinle aynı düşüncedeyim beni yanlış anlamayın lütfen fikir istemişsiniz bizde fikirleriimizi belirtiyoruz.;)

Ayrıca opc line ile opc nin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum ezgene bey.
benim orada demek istediğim sadece opc lerde ek tampon orijinal yanı astra h larda ya da sedan larda sonradan eklenen bir özellik demek istedim.

Benim opc line orjinal...O yüzden kestirmek istemiyorum..

burda demişsiniz ne demek istediğinizi ben anldım ama sizbenim ne demek istediğimi yanlış anlamışsınız sanırım sizinle aynı düşüncedeyim beni yanlış anlamayın lütfen fikir istemişsiniz bizde fikirleriimizi belirtiyoruz.;)

dikkat ederseniz opc line demişim opc degil.sonradan eklenen 5 parça.;) biliyorum..

abi valla photoshoplusuda gelmiş ama ben gene koyayım 15 dklık bi eskiz zaten çokda iyi olmadı
astrabyezgenezl2.jpg

abi valla photoshoplusuda gelmiş ama ben gene koyayım 15 dklık bi eskiz zaten çokda iyi olmadı
astrabyezgenezl2.jpg
Olurmu ya öyle şey...Zaman harcamışsın.Bu resmi avatarım yapabilecek miyim...Bende sana bi jest yapayım.Ama fatoşlusunu beliyorum o köşeli olandan:)

NOT:evet öğretmenim.

fatoş kolay iş hemen bi el atayım ama abi büyük boyutlu resim lazım kaliteli olması için

ilk resim 800 e 600 yeterli olmaz mı?

Geri