elinizde 6-7 bin lira var diyelim...

elinizde 6 - 7 bin lira var diyelim araba alacaksınız ?

• Kullanılan toplam oy
    103
  • Anket kapatılmış .
3-4 milyara corsa a alırım :D sonrada modifiye yaparım :) yada corsa b bulunur o paraya bn buldum şuanda netten

abi bu seçenekler içinde en mantıklısı renault 9 hayatında 3 renault sahibi olmuş bi ailenin çocuğu olarak diyorum bunu ekonomi istersen ekonomi serilik istiyosan serilik baskımıını yaptır sana hiçbi zorluk çıkartmaz bizm eski broadwayla astra gibiydi valla:D tek marşta alıyolardı içeri biraz daha fazla gürültü verir tofaşa nazaran fakat amin ol tofaş şaft dı diferansiyeldi derken çok güç kaybına uğruyor bide diferansiyelin uğultu yaptığının düşünsene:D unoda olabilir ama bilmiyom 9 lar bana daha sempatik görünüyolar

walla 2. resimdeki renodan kullandım geçen sene galiba... corsadan sonra, debriyaj aşırı sert, vites değiştirmek ölümmm.. direksiyonuda çok sert.. park etmek ölümmm.. aynalar falan desen adama hiç zevk vermio panzer kullanıorum gibi gelmişti :D
unoları olan bi arkadaşta uno için direksiyonu falan çok sert diyodu...
şahin doğan bi derece daha rahattır belki sonuçta taksiciler falanda hep kullanıodu.. ayrıca şuan piyasada taksiden çıkma şahinde bulunur heralde ucuza...
bizde 97 98 99 model falan broadwayler vardı.. çok net hatırlamıorum ama fena araba deildi.. yani debriyaj direksiyon falan rahattı.. son broadway imiz saks mavisi die bi renkti üzülmüştüm satıldığında lacivert çok güzel bi rengi vardı.. fiyatı uygunsa broadwayler güzeldir..

unoyu tercih ederim ben iyi gidiyo hemde görüntü olarak diğerlerinden çok daha güzel...

en yeni uno heralde bencede uno al
ömrü doğan özlemiyle geçmiş biri için emin ol bunu söylemem çok zor oldu

aklı olan tofaşa para vermez istanbul gibi bir trafikte dur kalk dur kalk tofaş gelmez en sağlam dayanıklı r9 broadway alacaksın çok sağlam arabadır ömürlük diyeblirim tofaşa verilen paraya acırım ben

94 corsa sport war o paraya :D ayrıca ben olsam 3ünüde almam gider skoda 1.3 favorit alırım lpg li araba yakmıyor ya :D

Verdiğin seçenekler içinde hem ekonomik hem parçası/bakımı ucuz hemde her an satabilecegin arac renault 9 broadway olacaktir.Bizde LPG li bir tane var gayet memnunuz 0,160 ytl/km civarı yakıyor şu anda (s.içi/s.dışı karışık), istediğin zamanda satabilirsin, alıcısı her zaman bulunuyor.Galerici bu arabalar için küçük altın gibi demişti, aklında olsun :)

Geri