En Güncel Hali İle Taunus...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maasallah.. iyi gunlerde kullan Berkay :))
carbon kaplamalar iyi guzelde en kaliteli yagini, suyunu bakiminida eksik etme :))

Sağoalsın kardeşim. :D açık söylim bende hiç beğenmezdim.İlk aldığımızda ayağımızı yerden kessin gözüyle bakıyodum.İnternette pembe 17 jantlı taunusu görünce dedim neden böyle bişey olmasın ? :D Başladım yapmaya devamı gelicek daha... :)
İnş kardeşim devamı gelsin (:

bizde eski ford culardandik :D 88 ve 90 model vardi tatlarini yeni arabalarda bulamadim :D cok guzel ve sade modifikasyonlar yapmissin cok begendim tanus alasim geldi :)) gule gule 1000.

Gecen pendik sahilde gördüğümde karşıdan cok hoş duruyor.. masallah nazar degmesın :)

Allah kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın..

bizde eski ford culardandik :D 88 ve 90 model vardi tatlarini yeni arabalarda bulamadim :D cok guzel ve sade modifikasyonlar yapmissin cok begendim tanus alasim geldi :)) gule gule 1000.
Doğrudur abi :D Bunlardaki konforu cidden yeni arabalarda bulamıyorum.(direksiyon hariç :D ) Bide hidrolik olsaydı iyiydi..
Gecen pendik sahilde gördüğümde karşıdan cok hoş duruyor.. masallah nazar degmesın :)
Sağolasın kanka :D O gün jantlar yoktu orjinal jantları vardı :)
Allah kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın..

Allah razı olsun Sağolun..

Maşallah güzel olmuş,
ama
direksiyon olmamiş , orjinal temizbir direksiyon bul kullan,
yada o yillara ait spor bir direksiyon bul,

bu araca bakmaya doyamıyorum inan :) jantlar çok güzel olmuş. bi de tam yandan foto koyar mısın?

Geri