Enjeksiyonlu araç sahipleri.. AYGAZ a dikkat. !!!

Barış bey,
Şunlardan hangisinden alayım
ALPET'in gazı var,
PO gaz var (petrol ofisinin)
MOİL'in gazı var.
Birde tam emin değilim ama bpet var galiba

Mahmut bey ben ankara da AYGAZ dan şaşmamıştım. onun için hiç diğer gazları tecrübe etme şansım omamıştı. Ancak PO gazın ıı olduğunu sıklıkla duyuyorum. Yine de şunu gözden kaçırmamak lazım; gazın markası değil istasyonun güvenirliliği daha önemli. Türkye de bu böyle maalesef. Deneme yaparak en prformaslı ve çok gideni bulup burdan devam etmenizi önenririm. Naçizane. BEn bu akşam son olarak Shell i deneyip karar vereceğim.
selamlar..

Benim araç enteresan. Aygaz koyunca uçuyor resmen, ama başka hangi gazı koysam çok farkediyor. Yazın İstanbul-Ank. otobanında Shell'den alayım dedim, resmen durdu araba. Otobanda 100'ü geçemedim inanın.

merhaba
ben yaklaşık 1 bucuk senedir aygaz kullanıyorum cok ta memnunum
diger gazlarda cekiş yook aygaz diger gazlarabakarak benzin gibi
yani sizlere katılmıyorum sonuna dek AYGAZ AYGAZ :)

dün teleflex türkiye baş bayisine gittim

aygaz kullanma dediler euro lpg den sonra bozdu dediler

shell ve (po yada bp birinden biri unuttum)* zaten almassın dediler hheee dedim halbuki shellden zmanında çok almıstım

total alıyosun aracına dedi lpg ustaları yada (milangaz/moil ikisinden biri unuttum)*

zorda kalırsan aygaz al dedi.

ama total satan pek yer yok bana en ykın kore şehitliği karsısı oda her gittgimde farklı bi artislik yapıyor visa bozuk para ver kart kabul etmiyrz gaz kalmadı.

konuyu açan kişiye tekrar teşekkür ediyorum. ilk başta pek ciddiye almamısstım.

*unutmalar için kusura bakmayın gercekten aracta çok sıkıntılar vardı onları hallediyim diye çok gergindim.

Son düzenleme:
dün teleflex türkiye baş bayisine gittim

aygaz kullanma dediler euro lpg den sonra bozdu dediler

shell ve (po yada bp birinden biri unuttum)* zaten almassın dediler hheee dedim halbuki shellden zmanında çok almıstım

total alıyosun aracına dedi lpg ustaları yada (milangaz/moil ikisinden biri unuttum)*

zorda kalırsan aygaz al dedi.

ama total satan pek yer yok bana en ykın kore şehitliği karsısı oda her gittgimde farklı bi artislik yapıyor visa bozuk para ver kart kabul etmiyrz gaz kalmadı.

konuyu açan kişiye tekrar teşekkür ediyorum. ilk başta pek ciddiye almamısstım.

*unutmalar için kusura bakmayın gercekten aracta çok sıkıntılar vardı onları hallediyim diye çok gergindim.

rica edcerim. Size Ankarada 10 numara bir TOTAL bayı söleyim. Ostim kavşakta Total var. İstanbul yolundan Ostim kavşağında içeri girip yeni yapılan alt geçidi geçip otoban a ayrılan yerden sola ostime doğru dönüp kat edin ışıkları geçince yukarı doğru solda TOTAL var. gazı harika ve menzılı gayet uzun. ancak bana oldukça ters olduğu için gidemiyorum maalesef. yolunuz o tarafa yakınsa mutalaka alın.

merhaba
ben yaklaşık 1 bucuk senedir aygaz kullanıyorum cok ta memnunum
diger gazlarda cekiş yook aygaz diger gazlarabakarak benzin gibi
yani sizlere katılmıyorum sonuna dek AYGAZ AYGAZ :)

Aracınız enjeksiyonlu mu ? Çekiş konusu bence de aygaz da on numaa idi. ama bu olay başıma gelince değiştirmek durumunda kaldım. umarım sizde aynı sorunlar ilerleyen zamanlarda başgöstermez. Bu arada 2 senedir kaç km yaptınız umarım az değildir. Eğer az ise km ye bağlı olabilir filtre ve diğer tıkanmalar. Tabiki umarım hiç bir şey olmaz ancak varolan gerçekleri gözardı etmeyiniz kendi aracınzı için. Selamlar..

paylaşım için tşkler. peki tek nokta enjeksiyonlu araçlarda da aynı sorun olur mu ?

bunu tam soramadım inanın. Ancak aygaz ın enjekseyonlu araçların aksıne karbiratörlü araçlarda gayet faydalı ve verimli lduğugunu da özellile belritti ;) bunu gözden kaöçırmamk lazım. amaç karalama değil tüketici faydası dır. ;)

Geri