Enjeksiyonlu araç sahipleri.. AYGAZ a dikkat. !!!

sonuç olarak shell mi kullanıyorumz aygaz yani opetten almayalım mı_?

çok şiirsel bir yaklaşım oldu ama hala aygazdan vaz geçme diyen taksiciler var naspıcaz şimdi_?

Polat abi dogrudur valla. bende deli sogudum aygazdan. bu kadar büyük bir firmanın böyle saçmalık yapası hoş degil. birde neden katkı diye yağ koyarlar ki? madm oyle hiç bisey olmayıp düz lpg olsaydı gene..

Peki abi senin test ettigin bir marka var mı. memnun kaldıgın.. Performans veren ama zarar vermeyen marka??

ahmet ben kandıra sapağı shell den başka mecbur değilsem almam. ama biliyon izmitin halini, derinceye doğru gazım azsa mecbur 5tl lik aygaz alıyorum, diğer dolumcuya kadar götürsün yeter, gölcük tarafına giderken shelli kaçırmışsam po dan alıyom.
po ve shell aynı geliyor bana ama yuvacık sapağındaki ucuz gaz satan adamın gazı az gidiyor, ordan hiç almam.

kandıra sapagindaki shelli biliyorum abi. bende ordan alirim artık. acaba tüm sheller aynimidir. körfeze yakında shell var ama. bakalım test ederim hepsini..
aygazı bir süre birakıp denicem..
aygazı tercih etmemin bir sebebide. otobil anahtarligi ile odemeyi yapiyordum. yani anahtarligi pompaya dokunduruyorsun ve kredi akrtıdnan otoamtik çekiyor..

neyse onemli olan performans ve zarar vermeyen bir yakıt..

saoalsın abi

yarın lpg ustasına goturecem ve fıltreye baktıracam ayrıca durumu anlatacam... bılgı verırım arkadaslar...
benım aracta cok yakmaya ve cekısı dusmeye basladı. lpgyı taktıralı 2 ay oldu...
sonucunu cok merak edıyorum...
ılk zamanlar bende shellden alıyordum..
bu arada lpg 1.86 burda.

ben aygazdan sonra total den iki kere aldım birinde 12.3 lt yaktı 100 km de diğernde 10,7. Bu akşam 1011 kavşağındaki Sheel den 20 tl lık alıp deneyeceğimç. Eğer burası ii ise burdan devam edecm. Benim açımdan aygaz tarih oldu.

Arayacaklardı beni aramadılar.
Bende depo bitince bırakıyorum aygazı bizim burada PO var galiba oradan alacağım.
Moil'in aygazı nasıl acaba deneyen var mı.

Arayacaklardı beni aramadılar.
Bende depo bitince bırakıyorum aygazı bizim burada PO var galiba oradan alacağım.
Moil'in aygazı nasıl acaba deneyen var mı.

Mersin den dönerken çıışta arka arkaya 2 OPET vardı. ilkinde moghaz vardı almak istemedik. Mogaz la aynı abi aygaz dedi. inanmadım gitim üstekinden aldım. Oda ıkısda KOÖ un abi aynı lar demişti. Ama katkısı aynımı bundan başkaca bir bilgim yok..

Geri