ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Uhh ne çok yazmışım ya :D

Kardeşim seçim seninnn.... İster sıfır al istersen ikinci el ;) bana kalırsa sıfır al derimm benim yaptığım gibi

Valla ben çarşıda olsun elimden geldiği kadarıyla yol veriyorum özellikle Opel oldu mu yol veriyorum tanıdık olsun olmasın belki sitedendir falan diye..
Bu arada bende angel'leri çıkarıyorum arabadan H7 olan farları H1 e çeviricem internetten bakıyordumda 52 TL ye çift var burada sordum 90 TL dediler :( Salı günü falan Opes'te olurum büyük ihtimalle gelecek olan varsa gelsin hiç olmadı Gökhan'dan çay içeriz:)

Abi sen de mi çıkarttın :D :D en küseliii

4 Ocak'ta işbaşı yapıyoruz eRaLp... Yazın olsa iyide kışın çekilmiyo bu izinler yapıcak bişi yok valla... bütün gün facebooktayım :(

Yoksa yarın iş başı mı yapacaksın abi :D

caNım sıkılıyor yahuu izindeyim yapacak bişi yooook... :(

Abi yat işte ne kadar güzel yaaa

İyi akşamlar eS-eS'liler... Burak valla angel'ler konusunda sıfır almanı tavsiye ederim sana başın ağrımaz hiç değilse ama şunu söyleyeyim ne kadar kalitelisini alsanda orjinal olmadıktan sonra bi işe yaramaz ben sadece sana şunu söyleyeyim xenon alıcaksan 6000K al düşüğünü bulabiliyorsan ondan al..!! 8000K gösteriş için iyi ama yolu görmek açısından o kadar iyi değil...
Bende angel'ları çıkarıp yerine orjinallere dönücem nasipse yeter bu kadar hevesimizi aldık :D

Kesinlikle katılıyorum yazın ANGEL kışın da stock gezeceksin en güzeli bu olması lazımmmm :)

Herkesin yeni yıLını kutlar 2010 yıLının hayırLı geçmesini dilerim...,
Saygılar Sevgiler...

2010 Herkese sağlık mutluluk ve para getirmesini dileimmm... Herkese mutlu yıllar

İyi geceler Eskişehir nasılsınız??

Günaydın opelim.net ailesi Eskişehir nasılsınız?

Saol Burak iyidir işte hayat mücadelesi ordan oraya koşturuyoruz :) :) :)

Bu arada Esk. team nerelerdeya şu son sayfaya baktım 3-4 kişiden başka kimse yok :( Evet aradaki irtibat baya koptu :) Perşembe günü yine bi aktivite yapsakmıki :cool:

Olabilir ben her zamanki gibi 22.oo 'dan sonra müsaitimm....

İyi aksamlar Eskişehir nasılsınız??
Eren abi hoşgeldin geldiğin gibi bak bütün konulara cevap vermişsin dedğin gibi sıfır alıcam abi...

Etkinlik olursa iyi olur bencede ne zamandan beri görüşemiyorduk ama Eralp abiyle görüşüyoruz ya Abi kardeş gibi geziyoruz :D

Eren abi hoşgeldin geldiğin gibi bak bütün konulara cevap vermişsin dedğin gibi sıfır alıcam abi...
Etkinlik olursa iyi olur bencede ne zamandan beri görüşemiyorduk ama Eralp abiyle görüşüyoruz ya Abi kardeş gibi geziyoruz :D
Vaaaoowwww neden bizim hiç haberimiz yok :o :) :D

Hayırlısıyla al kardeşim...

Vaaaoowwww neden bizim hiç haberimiz yok :o :) :D

Evet yahu tabikide bizim neden haberimiz yok :D :D

Olabilir kar yağışı falan olmadan... Bizim herhangi bir toplanma yerimiz yok nerde muhabbet sohbet biz oradayız. ;)

Aynen bencede nerde muhabbet orda biz gibi yani :D
Valla abilerim yazıcak vaktimiz olmadı işlerimiz vardı zaten öyle takıldık beraber :D
Acilen toplanmamız lazım evet bencede havalar soğuyor ve yağmur gösterdi kendini buz tutucak kar yağıcak işte kış bi dahada çıkamayız gibime geliyor ama kar yağısındada arabasız çıkıp buluşmak lazım karlı havada fotolar güzel oluyor :D

ewt toplansak cok iyi olur gerçi ben karlı havada da araba kullanmayı cok seviyorum o yuzden hiç fark etmez :D kar lastıklerınıde takmısım zaten :D

merhaba hemşerilerim bende geldim adım ismail memurum 32 yaşındayım 2004 1,4 astra classic sahibiyim opelim nette işime yarayan çok şey buldum ve heryerde olduğu gibi eses liler yine toparlanmışlar :) her türlü organizasyonda bulunmak isterim

Geri