ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen bencede nerde muhabbet orda biz gibi yani :D
Valla abilerim yazıcak vaktimiz olmadı işlerimiz vardı zaten öyle takıldık beraber :D
Acilen toplanmamız lazım evet bencede havalar soğuyor ve yağmur gösterdi kendini buz tutucak kar yağıcak işte kış bi dahada çıkamayız gibime geliyor ama kar yağısındada arabasız çıkıp buluşmak lazım karlı havada fotolar güzel oluyor :D

Evet Burak katılıyorum birazda işin esprisiydi :) Yokya önemli değil iyi yapmışınız :) Yani kış geliyor artık :( gerçi no problem ama yine güzel bir havada buluşalım diyorum çünkü aramızdaki irtibat iyice koptu :o

ewt toplansak cok iyi olur gerçi ben karlı havada da araba kullanmayı cok seviyorum o yuzden hiç fark etmez :D kar lastıklerınıde takmısım zaten :D

Aynen Eralp abi :) ama yinede güzel bir havada toplansak daha iyi olur veya karda mangalda güzel bir organizasyon olur :)

merhaba hemşerilerim bende geldim adım ismail memurum 32 yaşındayım 2004 1,4 astra classic sahibiyim opelim nette işime yarayan çok şey buldum ve heryerde olduğu gibi eses liler yine toparlanmışlar :) her türlü organizasyonda bulunmak isterim

Aramıza hoşgeldiniz inş. daha yakından tanışma fırsatı olur ;)

Aynen Burak abi ben düşünemedim mangalı bak çok süper olur karda mangal :D
Hoşgeldiniz İsmail abim Keyifli aktif forumlar dileriz Burak abimin dediği gibi İnşallah yakından tanışma fırsatımız olur aynı astradan bendede var ama benim elegance 1.6 birde HB :D

İyi akşamlar Esk. team ya merak ettiğim bir konu var acaba araçları nerde yıkatıyorsunuz :) nereyi tavsiye edersiniz ayrıca meguairs ürünleriyle araç yıkayan yer varmı bi kaç duyum aldım neo alışveriş merkezinin içindeki yıkamacı meg ürün kullanıyo dediler doğrumudur Ben genelde mahallemdeki VİPe yıkatıyorum eğer babam aracı yıkatıyorsa oda genelde neodaki yıkamacıya bırakıyo eğer sanaide işim varsa procarda yıkatırım :)

Valla ben kendim yıkıyorum abi ama güzel tam olarak bakımlı ilgilenen temizleyen bi yer varsa oraya götürürüm bende çünkü çok pislendiii :D

kımseye yıkatmıyorum cunku guvenmıyorum yerımde musait oldugu için kendım yıkıyorum :)

Bende kendim yıkamaya çalışıyorum ama malum apartmanda oturduğum için zor oluyo taşıma su ile değirmen dönmüyo Yoksa en güzeli kendin yıkamak :) Keşke Eralp abi öle yerim olsa :D O yüzden işini hakkıyla yapan yer arıyorum :o

arkadaşlar o değilde geçen eskişehirdeydim yine 10 günlüğüne gökhan abinin yanına gittim opes e bilenler bilir astrayı götürdüm bi gözden geçirdik birlikte kış bakımı yaptırmamış olanlar götürsünler gecikmeden kar kış geliyo. hain burak ı da aradım gel beraber gidelim diye açmadı :D

arkadaşlar o değilde geçen eskişehirdeydim yine 10 günlüğüne gökhan abinin yanına gittim opes e bilenler bilir astrayı götürdüm bi gözden geçirdik birlikte kış bakımı yaptırmamış olanlar götürsünler gecikmeden kar kış geliyo. hain burak ı da aradım gel beraber gidelim diye açmadı :D

Gökalp ayıp ediyosun ama sonradan dönmedim sanaya :o Demedimmi sana dersteydim eve gelince açabildim diye :) :D ayrıca 10 gün ESK. deydinde niye benim gideceğin gün haberim oldu :hıh: :hıh: :hıh: :) :D :D :D

İyi akşamlar eskişehir... Valla durumlar sıkışık olduğu için artık siteyi açıp bakasım bile gelmiyor :( OFff bu kış nasıl geçicek bakalım geldikçe geliyor ödemeler... Allah düşük maaş alanlara yardım etsin kimseyi kimseye muhtaç etmesin...
Bu arada eRen farları daha çıkarmadım malesef H7 xenon ampul alsam çıkarıcamda fuzuli masraf yapamıyorum malesef...
Hatta Eskişehir'den benim angel'lları almak isteyen çıkar mı acaba? Var ise satmayı düşünebilirim...Sonar marka bu arada...

hoşbulduk :)

Aynen Burak abi ben düşünemedim mangalı bak çok süper olur karda mangal :D
Hoşgeldiniz İsmail abim Keyifli aktif forumlar dileriz Burak abimin dediği gibi İnşallah yakından tanışma fırsatımız olur aynı astradan bendede var ama benim elegance 1.6 birde HB :D
hoşbulduk kardeşim heryerde farklıyız opelim nette bile dün sabah yeşil bir astra gördüm tarım il müdürlüğünün kavşaktan dönerken arkadaş arkasına opelim net logosu yapmış sellektör falan yaptım ama anlamadı benim astrada HB ama 1.4 bu arada dün akşamdan beri kontak anahtarından kapıları açıp kapatamıyorum pilimi bitti dersiniz dün akşama kadar 100 m den alıyordu

Geri