ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen Burak abi ben düşünemedim mangalı bak çok süper olur karda mangal :D
Hoşgeldiniz İsmail abim Keyifli aktif forumlar dileriz Burak abimin dediği gibi İnşallah yakından tanışma fırsatımız olur aynı astradan bendede var ama benim elegance 1.6 birde HB :D

Evet Burak katılıyorum birazda işin esprisiydi :) Yokya önemli değil iyi yapmışınız :) Yani kış geliyor artık :( gerçi no problem ama yine güzel bir havada buluşalım diyorum çünkü aramızdaki irtibat iyice koptu :o

Aynen Eralp abi :) ama yinede güzel bir havada toplansak daha iyi olur veya karda mangalda güzel bir organizasyon olur :)

Aramıza hoşgeldiniz inş. daha yakından tanışma fırsatı olur ;)
hoşbulduk burak işallah bende istiyorum tanışmak organizasyon olursa haber verin mutlaka katılmak isterim

hoşbulduk kardeşim heryerde farklıyız opelim nette bile dün sabah yeşil bir astra gördüm tarım il müdürlüğünün kavşaktan dönerken arkadaş arkasına opelim net logosu yapmış sellektör falan yaptım ama anlamadı benim astrada HB ama 1.4 bu arada dün akşamdan beri kontak anahtarından kapıları açıp kapatamıyorum pilimi bitti dersiniz dün akşama kadar 100 m den alıyordu

:D:D o benim öbür arabam :D babam kullanıyordur mutlaka ondan anlamamıştır sarı opelim.net logosu war onda evet doğru görmüşssünüz bu arada

dsc1333.jpg

Son düzenleme:
İyi günler Eskişehir..
bizde bi stickr yapsak iyi olur eskişehirli opelciler diye ama bi türlü güzel bi logo bulamadık :D
iyi bi zamanda buluşsak iyi olur havalar soğuyooorrr :D

hoşbulduk kardeşim heryerde farklıyız opelim nette bile dün sabah yeşil bir astra gördüm tarım il müdürlüğünün kavşaktan dönerken arkadaş arkasına opelim net logosu yapmış sellektör falan yaptım ama anlamadı benim astrada HB ama 1.4 bu arada dün akşamdan beri kontak anahtarından kapıları açıp kapatamıyorum pilimi bitti dersiniz dün akşama kadar 100 m den alıyordu
Pili bitmiştir büyük ihtimalleee...

İyi akşamlar eskişehir... Valla durumlar sıkışık olduğu için artık siteyi açıp bakasım bile gelmiyor :( OFff bu kış nasıl geçicek bakalım geldikçe geliyor ödemeler... Allah düşük maaş alanlara yardım etsin kimseyi kimseye muhtaç etmesin...
Bu arada eRen farları daha çıkarmadım malesef H7 xenon ampul alsam çıkarıcamda fuzuli masraf yapamıyorum malesef...
Hatta Eskişehir'den benim angel'lları almak isteyen çıkar mı acaba? Var ise satmayı düşünebilirim...Sonar marka bu arada...
Bilmiyorum abi zamanında bana soruyorlardı kaça aldın keşke bende alsam çok güzel falan diye ama şimdi gördüm ki yok böyle olmuyormuş :D herkes lafta bırakıyormuş ;) hayırlısı olsun bakalımmm

İyi akşamlar Esk. team ya merak ettiğim bir konu var acaba araçları nerde yıkatıyorsunuz :) nereyi tavsiye edersiniz ayrıca meguairs ürünleriyle araç yıkayan yer varmı bi kaç duyum aldım neo alışveriş merkezinin içindeki yıkamacı meg ürün kullanıyo dediler doğrumudur Ben genelde mahallemdeki VİPe yıkatıyorum eğer babam aracı yıkatıyorsa oda genelde neodaki yıkamacıya bırakıyo eğer sanaide işim varsa procarda yıkatırım :)
Ben kendim yıkıyordum bir zamanlar ama şimdi üşeniyorum bizi orada Neo otoparkında yıkamada bırakıyorum :D

merhaba hemşerilerim bende geldim adım ismail memurum 32 yaşındayım 2004 1,4 astra classic sahibiyim opelim nette işime yarayan çok şey buldum ve heryerde olduğu gibi eses liler yine toparlanmışlar :) her türlü organizasyonda bulunmak isterim

opelim.net ailesine hoşgeldiniz... Keyifli forumlar dilerim

1. skydive - Eren DOĞAN ----- fencing_26@hotmail.com
2. eRaGoN - Sinan DOĞAN
3. gokalp - Gökalp GÜNAY
4. 26opel - Yasin KARACA------ yasin2608@hotmail.com
5. Kasırga&Burak - Burak------- burakkoc88@hotmail.com
6. emrh_corsa'n - Emrah
7. erhan_corsa - Erhan ALPSAR -- erhanalpsar@hotmail.com
8. corsa 85 - Ahmet ESEN
9. bozcurt - Eralp KIRLI ----- shadowcity@hotmail.com
10.bRk26 - Burak UYSAL ----- bRk26222@hotmail.com
11.ouz - Oğuzhan koşar
12.gslibugra - Buğra Erdoğan
13.ekotek197 - erkan
15.legendTR
-----------------------------------------------------------------------------
1. skydive - Eren DOĞAN --- 532 586 82 89 DEĞİŞTİ :)
2. eRaGoN - Sinan DOĞAN---542 834 72 53
3. gokalp - Gökalp GÜNAY 5324719876 - 5338772624 - 5063470268
4. 26opel - Yasin KARACA----5545282694
5. Kasırga&Burak - Burak ---- 05392070004
6. emrh_corsa'n - Emrah - 0506 633 09 34
7. erhan_corsa - Erhan ALPSAR --- 0532 308 38 43 (trcell)
8. corsa 85 - Ahmet ESEN - (05354674235) (Vodafone)
9. bozcurt - Eralp KIRLI --- 532 201 41 44 (Tcel) // 544 401 41 44 (Avea)
10.bRk26 - Burak UYSAL--- 0554 613 54 32(avea)///0534 358 74 12(turkcell)
11.ouz - Oğuzhan koşar
12.gslibugra - Buğra Erdoğan
13.ekotek197 - erkan ----- 0 544 301 01 10
14.legendTR --------- 0554 353 21 26

GünceL Telefon & mail ListemiZ ....

iyi günler Eskişehir..
yine geri kalmışız biraz güncel tutalım...

Burak GünceL....

Selam arkadaşLarr nasılsınız bakalım nasıl geçiyor günleriniz??

İyi diyelim iyi olsun sinan abim seni sormalı :D Oğlan nasıl oldu biraz rahatsız gibiydi... :(

İğne yiyince kendine geldi biraz:) Bikaç gün öncesine kadar daha iyi şükür...

walla eskişehir yine burnumda tütüyo bugun lefkoşada arabamın arkasına biri eliyle es-esli yazmış :D içim bi hoş oldu (arabanın ne kadar kirli olduğunu siz anlayın artık :) )

Geri