ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben de bu konuyu arıyodum :)

sevgili hemşerilerim, bayramda kısmetse eskişehirde olcam, gelmişken bikaç işimi de görcek vaktim olcak, eskişehirde işinin ehli lpg servisi lazım, bi atiker taktırayım diyorum.var mı öneriniz?

ben de bu konuyu arıyodum :)

sevgili hemşerilerim, bayramda kısmetse eskişehirde olcam, gelmişken bikaç işimi de görcek vaktim olcak, eskişehirde işinin ehli lpg servisi lazım, bi atiker taktırayım diyorum.var mı öneriniz?

Hemşo konuyu imzadan bulabilirsin her zaman ;) Benim arabamda lpg yok fakat eRaGoN da bildiğim kadarıyla LPG yakıt sistemini kullanıyor ondan öneri alabilirsin...

bütün hemşolarımdan destek bekliyorum bu konuda
gerçi şöyle bi durum var, bizim buraya yakında lpg işi yapan yok,montaj + kağıt kürek işleri en az 2 gün sürüyo, mekanlar da uzak olunca zor olcak, ama bayrama gelirken eskişehir yolunu da ucuza getirmek istiyorum.
o yüzden net karar veremedim burda mı orda mı yaptırsam diye

selam inan kurtyılmaz
meslek:makina mühendisi
aracım:2009 astra cosmo xenon cdti easytronic teknik gri
aracı yarın teslim alacağım,2006 corsam vardı
eskışehirsporuma şampiyonluk yolunda başarılar dilerim
eskişehir gibi il yok....

eskisehirli abilerim kardeslerm bu sene ossye girdm tercih aşaması malum konya selcuk insaatı yaz muglayı yaz osman gazi insaat yarine diyolar eskisehir osmangazi kotumudur iyimidir bilgisi olan varsa bi yardım edebilirmi?

sonra eskişehirde iş staj olanakları nedir makine müh. de yazacm makine yada insaatta kendimi nasıl geliştiririm ????

Son düzenleme:
Geri