ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra ben yine geldim... Muhabbetler iyi gidiyormuş valla :) Nasılsınız neler yapıyorsunuz bakalım :confused: Kış geliyor haberiniz olsun geceleri Eskişehir 'in muhteşem ayazı başladı 23.oo 'dan sonra dışarıya çıkmanız gerekiyorsa eğer sıkı giyinmekte fayda var

Selam arkadaşlar.. Muhabbetler iyi valla bu arada Eren sen nerelerdeydin sesin soluğun çıkmıyordu.. Sitede far sensörü alımı oldu ben senide alırsın diye bekledim ama ses seda çıkmadı senden ben aldım bakalım bu hafta sonu bağlatıcam nası olucak...
Jantta aldım ama orjinalleri değiştiriverdim çok düşeşe geldi 16" Opel GTC jantı aldım..Şu sensör takıldığı zaman bi foto çekerim artık :)

bu arada taraftar otobüslerine ve 26 plaka arabalara saldıran GS taraftarına uyuz oldum, GS yi desteklerdim eskiden artık bitti

bana arka cam falan için bi es-es aksesuarı önerin de takayım

evet abi GS'Lilerin yaptıkları çok büyük bi ayıptı ama bunun deplasmanıda var bilmiyorum belkide burda adam öldürmeye kadar gidicek konuşulanlar o benim arkadaş cevremde geldiklerinde görüşücez onlarla :D

iyiymiş o vakit :)

araba için es-es askesuarı önerileri bekliyorum
aynaya es yazan koku falan olmasın ama ön camda engel sevmem, bi tek arabayı ilk aldığımda annemin astığı kuran-ı kerim var minik o duruyo
şöle arka cama flama ne bilim bagaj pandüzotu üstüne yastık gibi bişey olsun
:)

Geri