ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyiymiş o vakit :)

araba için es-es askesuarı önerileri bekliyorum
aynaya es yazan koku falan olmasın ama ön camda engel sevmem, bi tek arabayı ilk aldığımda annemin astığı kuran-ı kerim var minik o duruyo
şöle arka cama flama ne bilim bagaj pandüzotu üstüne yastık gibi bişey olsun
:)

Hani üçgen takım amblemleri oluyorya onlardan yapıştırabilirsin arka sağ kafalık tarafına yapıştırırsan hem güzel görünür hemde arka görünü kesmez..

olabilir
eske gittiğimde - en yakın kurban bayramı - yapıştırayım bişiler

Selam arkadaşlar.. Muhabbetler iyi valla bu arada Eren sen nerelerdeydin sesin soluğun çıkmıyordu.. Sitede far sensörü alımı oldu ben senide alırsın diye bekledim ama ses seda çıkmadı senden ben aldım bakalım bu hafta sonu bağlatıcam nası olucak...
Jantta aldım ama orjinalleri değiştiriverdim çok düşeşe geldi 16" Opel GTC jantı aldım..Şu sensör takıldığı zaman bi foto çekerim artık :)
ooooo Hayırlı olsun sinan abi güle güle kullan bekliyoıruz o zaman fotolarını :) :) :)

Hani üçgen takım amblemleri oluyorya onlardan yapıştırabilirsin arka sağ kafalık tarafına yapıştırırsan hem güzel görünür hemde arka görünü kesmez..

aklıma gelmemişti olabilir böyle birşey...

bu arada taraftar otobüslerine ve 26 plaka arabalara saldıran GS taraftarına uyuz oldum, GS yi desteklerdim eskiden artık bitti

bana arka cam falan için bi es-es aksesuarı önerin de takayım

Şimdi gözde bir moda var. Tam arka camın ortasına Es Es minyatür kaşkollar var onları önerebilirim ;) yoksa olmadı Reklamcıların hepsinde sticker bulunuyor ister cama ister kaportaya

hep beraber gezersek bişi olmaz zaten :D
kalabalık bi es-es grubuna kimse yaklaşmaz :):)

bu arada es-es dizisini göremedim bu hafta hala oynuyor mu?? izleyip memleket havası alıyoduk ne güzel

ES - ES dizisi bildiğim kadarıyla programda aksamalar nedeniyle 2*3 hafta kıza bir hızlı çekimlere girmişler en kısa zamanda kaldığı yerden devam edecekmiş

Bekliyoruz Sinan abi :)
Hoşgeldin Eren abi nerelerdeydin ya :D

Burak kardeşim işleri biraz yoğun bu aralar fazla da online olamıyorum en kısa zamanda eskisi gibi geri dönerim merak etme :rolleyes:

Selam arkadaşlar.. Muhabbetler iyi valla bu arada Eren sen nerelerdeydin sesin soluğun çıkmıyordu.. Sitede far sensörü alımı oldu ben senide alırsın diye bekledim ama ses seda çıkmadı senden ben aldım bakalım bu hafta sonu bağlatıcam nası olucak...
Jantta aldım ama orjinalleri değiştiriverdim çok düşeşe geldi 16" Opel GTC jantı aldım..Şu sensör takıldığı zaman bi foto çekerim artık :)

abim öncelikle hayırlı olsun diliyorum allah herkesin başına nasip etsin haberim yoktu benim yoksa olay yerinde soluğu alırdım merak etme... Hani beraber alacaktık jantları :( olmadı bak şimdi neyse bakalım yenisine sağlık diyelim nasıl bari yakışıklı oldu mu :confused: Sensörleri taktır abim bir akşam photo day yapalım tabikide uzun zamandır bende yapmıyordum iyi gelir valla...

Bi ara bi buluşma düzenliyelim diyorum ne dersiniz muhabbet sohbet falan ?

Selam millet... Bişey sorucaktım bu esparktaki mediamarkt da teyp hoparlör montajını nasıl yapıyorlar?? Yani elemanlar işlerinde iyiler mi yoksa satış görevlileri bodozlama mı yapıyoLar?? Arabanın kolonlarını değiştiricemde ordaki ürünler seçenek bakımından çok gibi ama sizin önereceğiniz yer var mı Eskişehirde???

selamlar
adım:emrah
meslek:öğrenci
aracım: opel corsa cdti
aksesuar:jekndi çapımda küçük ama etkili şeyler yapmaya çalıştım.(magnat full ses sistemi , bagaj komple marka iptali , karatma stop , siyah panel vs vs vs)

Geri