ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selamlar
adım:emrah
meslek:öğrenci
aracım: opel corsa cdti
aksesuar:jekndi çapımda küçük ama etkili şeyler yapmaya çalıştım.(magnat full ses sistemi , bagaj komple marka iptali , karatma stop , siyah panel vs vs vs)
Opelim.net'e ve Es-Es bölümüne hoşgeldin emrah iyi forumlar...

hoşbulduk kusura bakmayın çk fazla nete giremiyorum bu aralar ama sizle muhabbet etmek bi şeyler paylaşmak isterim her zaman..buluşup aktivite falan yapalım bnce

media marketin ses sistemlerini bağlattığı yer çok sewdiğim bi abimdir ışık audio sistem.aytaç caddesinde 10 numara da kaliteli iş yapar..ayhan ışık...her türlü şeyi gidip danışın sonuna kadar yardımcı oluyo

Bi ara bi buluşma düzenliyelim diyorum ne dersiniz muhabbet sohbet falan ?

Çoğunuk sğladığımız sürece toplanalım tabkide...

media marketin ses sistemlerini bağlattığı yer çok sewdiğim bi abimdir ışık audio sistem.aytaç caddesinde 10 numara da kaliteli iş yapar..ayhan ışık...her türlü şeyi gidip danışın sonuna kadar yardımcı oluyo

Sinan abi tavsiye ederim ;)

adım:emrah
meslek:öğrenci
aracım: opel corsa cdti
aksesuar:jekndi çapımda küçük ama etkili şeyler yapmaya çalıştım.(magnat full ses sistemi , bagaj komple marka iptali , karatma stop , siyah panel vs vs vs)
Opelim.net'e ve Es-Es bölümüne hoşgeldin emrah iyi forumlar...

+1 Kardeşim hoşgeldin...

Sevgili Hemşerilerim Abilerim, Kardeşlerim, Kankilerim, Hacim :D site içerisindeki Diğer arkadaşlarımızı yada abilerimizi bulmak yada onların bizi bulabilmesi için imza bölümünde ES-kişehir ES-ES buraya bölümünün linkini taşıyan bir resim koymak isterim... Bu davranışlarıda Tüm Eskişehirli arkadaşlarımdan bekliyoum :)
Saygılarımla

Son düzenleme:
arkadaşlar başka bi konuda memleketime sataşma geldi dayanamadım cevapladım. siz de bilin istedim

Eskişehir şehir mi yaa Ankara nın ulusu kadar bile olmayan merkezi var oraya bişeyler yapmış belediye başkanı övünüpte duruyo 71 evlerden otobüsle şehirin içine giremiyosunuz Eskişehir devlet hastanesinde inip tranway a binmeniz lazım ayrıca otobüsleri Ankara nın otobüsleri yanında döküntü köprübaşı falan gibi şehrin merkezinden 1-2 km dışarı çıktığınız zaman her taraf döküntü toz çamur içinde yol yok adam akıllı daha neler neler

konu da bu

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=51178

abi şey dicem ya bizde şöle bi sticker fln yaptırsak opelim eskişehir le ilgili en azından millet bilir ya opelcileri birliğimizi...ben hep görüyorum ist fln da grdüm özendim ya bizde yapalım hiç pahalı bişeyde tutmaz bence

Geri