ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aramıza hoşgeldin
gerçek adını yazsan imzaya hitap etmesi kolay olurdu :D

bikaç sayfa geriye gidip incelersen yazmıştı arkadaşlar oraya bi yer tarifi bile vardı

arkadaşlar merhaba...eskişehirde önerebileceğiniz iyi bir özel opel servisi varmı??aracımın tampon kısmında hasar var,onu yaptırmak istiyorum.

geri sayfalarda dediğim kısım :D

OPES:
adres:S.Çarşısı Anadol sok.no:42/44/46
tel:0222 217 79 79
op-esotomotiv@hotmail.com
GÖKHAN DAGLI

arkadaşlar 3 numaranın olması KAPORTA,BOYA,MEKANİK yan yana 3 de opes e ait hizmette sınır tanımıyor saolsun ustamız gelmişken far sinyal hepsine bakıyor sen demeden.
NOT:aracınız arızalanıp yolda kaldınız(allah korusun)gökhan ustaya bir telefon ediyorsunuz il sınırları içinde geliyor(il dışı gelip gelmedigini bilmiyorum hiç şahit olmadım çünkü)

AYRICA BASİT ADRES:SANAYİ PTT KARŞI ARALIGI...
kime sorsanız tanır ve gösteriri yerini..
hayırlı sahurlar...iyi geceler

İyi akşamlar ESKİŞEHİR
Bugün EK ve SF plakalı 2 tane vectra geçti arka arkaya opelim.netten galiba
12,30 1 gibi aydın arat parkının karşısında

Ewet Eren'le bendim sanayide OPES'e çay içmeye gidiyorduk..Keşke sellektör korna falan yapsaydın anlardık bizde..Bu sticker olayı lazım herhalde birbirimizi tanımıyoruz...
Bu arada OPES deki Gökhan arkadaşımıza teşekkürler ilgi , alaka , çay sigara için:D

Ewet Eren'le bendim sanayide OPES'e çay içmeye gidiyorduk..Keşke sellektör korna falan yapsaydın anlardık bizde..Bu sticker olayı lazım herhalde birbirimizi tanımıyoruz...
Bu arada OPES deki Gökhan arkadaşımıza teşekkürler ilgi , alaka , çay sigara için:D
Ben arabayla değildim 14 yaşımdayım zaten yoldan geçerken gördüm:):)

esescopy.jpg

Geri