ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi şey dicem ya bizde şöle bi sticker fln yaptırsak opelim eskişehir le ilgili en azından millet bilir ya opelcileri birliğimizi...ben hep görüyorum ist fln da grdüm özendim ya bizde yapalım hiç pahalı bişeyde tutmaz bence
iyi fikir valla
es-es logosuyla opel logosu karışımı bişey olsun mesela

oooOOOOOOOooooo
Es es sevdasi baskadir bende :) memleket sevdasi :)
slm arkadaslar :)
İstanbuldaki es-esliler ;)

bencede güzel bi fikir sticker olsa daha iyi olur bunu Eren abiye bi danışalım bizim ETG gibi bi sticker yaptıralım çok bişi tutmaz benim reklamcı bi arkadaşım var onunla konuşuruz kaça yapıyorsa sorayım bi ona ben olursa eğer çoğunluk almak isterse yaptırırız bunun için bi buluşma düzenlememiz lazım çoğunluk olursa buluşabiliriz...

abi şey dicem ya bizde şöle bi sticker fln yaptırsak opelim eskişehir le ilgili en azından millet bilir ya opelcileri birliğimizi...ben hep görüyorum ist fln da grdüm özendim ya bizde yapalım hiç pahalı bişeyde tutmaz bence
Zaten önceki buluşmalara katılan araçlarda opelim.net stickerı mevcut ;) olmadı yine büyük bir buluşmamızda başkanımızdan yollamasını rica ederiz :)

Zaten önceki buluşmalara katılan araçlarda opelim.net stickerı mevcut ;) olmadı yine büyük bir buluşmamızda başkanımızdan yollamasını rica ederiz :)

EveeeeT :rolleyes:

bencede güzel bi fikir sticker olsa daha iyi olur bunu Eren abiye bi danışalım bizim ETG gibi bi sticker yaptıralım çok bişi tutmaz benim reklamcı bi arkadaşım var onunla konuşuruz kaça yapıyorsa sorayım bi ona ben olursa eğer çoğunluk almak isterse yaptırırız bunun için bi buluşma düzenlememiz lazım çoğunluk olursa buluşabiliriz...

Merhaba Burak kardeşim. Bana danışmaya gerek yok çoğunluk ne derse tabikide uymak gerekiyor ;) Toparlanmak lazım ufaktan bir organizasyon yapalım ayak üstü çay çorba içelim. Buarada da güncel konuları konuşabiliriz...

oooOOOOOOOooooo
Es es sevdasi baskadir bende :) memleket sevdasi :)
slm arkadaslar :)

Merhaba Müdür HoşgeLdin Nasılsın :confused:

arkadaşlar başka bi konuda memleketime sataşma geldi dayanamadım cevapladım. siz de bilin istedim

konu da bu

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=51178

Öncelikle Herkese Tekrardan merhabalar... Eski kasa kusura bakma imzalarımız aynı oldu tıpkı gönülerimizdeki Es Es Sevdası gibi :rolleyes: Konuya en kısa zamanda bakıp geri döneceğim ;)

Sticker olayına bende katılırım..(kaliteli bişi ve fazla büyük olmaması kaydıyla) :)

Öncelikle Herkese Tekrardan merhabalar... Eski kasa kusura bakma imzalarımız aynı oldu tıpkı gönülerimizdeki Es Es Sevdası gibi :rolleyes:
işyerinde kullanıyorum diye imzaları kapattım dışardan dikkat çekmesin diye :D
es-es sevdası ortak olduğuna göre imza da ortak olsun

hatta grafik işinden anlayan kim varsa bize imza resmi tasarlasın es-esli bişiler olsun mesela
hatta stikcer için de bişiler düşünelim

İyi akşamlar ESKİŞEHİR
Bugün EK ve SF plakalı 2 tane vectra geçti arka arkaya opelim.netten galiba
12,30 1 gibi aydın arat parkının karşısında

arkadaşlar merhaba...eskişehirde önerebileceğiniz iyi bir özel opel servisi varmı??aracımın tampon kısmında hasar var,onu yaptırmak istiyorum.

Geri