ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İyi akşamlar eS-eS'liler... Burak valla angel'ler konusunda sıfır almanı tavsiye ederim sana başın ağrımaz hiç değilse ama şunu söyleyeyim ne kadar kalitelisini alsanda orjinal olmadıktan sonra bi işe yaramaz ben sadece sana şunu söyleyeyim xenon alıcaksan 6000K al düşüğünü bulabiliyorsan ondan al..!! 8000K gösteriş için iyi ama yolu görmek açısından o kadar iyi değil...
Bende angel'ları çıkarıp yerine orjinallere dönücem nasipse yeter bu kadar hevesimizi aldık :D

Valla Sinan abi dediğin gibi sıfır almayı düşünüyorum yılbaşına kadar almam lazım dolar bazında satıyorlarmış yılbasından sonra fırlıcak diyorlar ona yılbasına kadar 290 liraya buldum Fk marka onu almayı düşünüyorum gösteriş için almıcam abi xenonları bana yolu göstersin yeter angellerde görünüm bakımından zaten yoksa hiç düşünmemde işte..

Valla Sinan abi dediğin gibi sıfır almayı düşünüyorum yılbaşına kadar almam lazım dolar bazında satıyorlarmış yılbasından sonra fırlıcak diyorlar ona yılbasına kadar 290 liraya buldum Fk marka onu almayı düşünüyorum gösteriş için almıcam abi xenonları bana yolu göstersin yeter angellerde görünüm bakımından zaten yoksa hiç düşünmemde işte..

Sen bilirsin Burak bizden sana öneri sadece angel+xenon tutucak işte kararını sen ver..Bütçe senin bütcen en iyi sen bilirsin..

bende angel xenon alıcamda abi xenon işte junyan marka angel mercekleri kalitesiz dediler birde kaputla arasında boşluk kalıyor diyorlar onun için onu artık düşünmüyorum fk marka düşünüyorum ama işte xenon nasıl almalı önümü rahat görebilirmiyim o aklıma takılıyor...

bende angel xenon alıcamda abi xenon işte junyan marka angel mercekleri kalitesiz dediler birde kaputla arasında boşluk kalıyor diyorlar onun için onu artık düşünmüyorum fk marka düşünüyorum ama işte xenon nasıl almalı önümü rahat görebilirmiyim o aklıma takılıyor...

al benımkılerden (bi xenon ) bak keyfıne :D:D

bakalım abi neler olucak angelleri bi alsam gerisi kolayda Sinan abinin dediği gibi yolu görmek için 6000k diyorlar ama gösteriş olsun diye dersen 8000k ve üstü alırsın dediler bana gösteriş lazım değil ya angeller gösterişli dursun yeter önümü göreyimde :D

O zaman 6000.. e-Baydan alabiliyorsan 5400 falan var onlardan da aLabilirsin...

İyi günler Eskişehiiirrr....
Nasılsınız iyisinizdir İnşallah..
2010 herkeze sağlık mutluluk başarı para dilediklerinizi getirir inşallah :)

Geri