euro kullanması gerekirken kırsal dizel kullananların sonu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aracınız traktör değilse eurodizel kullanın. :) aracınıza zararını vs. geçtim, havayı 200 kat fazla kirletirsiniz kırsal mazotta. fiyat farkı da birkaç kuruş zaten ;)

aracınız traktör değilse eurodizel kullanın. :) aracınıza zararını vs. geçtim, havayı 200 kat fazla kirletirsiniz kırsal mazotta. fiyat farkı da birkaç kuruş zaten ;)
vallahi gayet güzel ifade etmişsin. Ayrıca bence eurodiesel daha verimli bir yakıt olduğu için araçlar daha az yakıyor... Tecrübe ile sabittir...(Test aracı Renault Kangoo Expresss 1997 model ve turbosu da yok onların)

eyvalla cdti ler euro kullanmalı diyosunuz saolun... parasından dolayı deil bilgi acısından demiştim dediğiniz gibide pek bi farkta yok... 3 5 kuruş için arabaya zarar vermenın bi anlamı yok...

Aracın sağ on camında kocaman yazıyor Euro dısel dıye.Geçmiş olsun.

adı üstünde kırsal zaten. çok iyi bişey olmadığı adından belli oluyor. anadoluda çok varda ben ist da nerdeyse hiç görmedim desem yeridir.

anlamadım usta sen euro dizel kullanman gerekirken kırsal kullandın ve böyle mi oldu? geçmiş olsun valla e peki aracımızın euro dizelmi yoksa kırsal motorin mi istediğini nerden anlıycaz?
En kısa bir ifadeyle;
Köylerde kullanılan araçlara kırsal,
Şehirde kullanılan araçlara euro :D.
İşin şakası bir tarafa yeni nesil bütün araçlarda eurodizel kullanmakta fazda var. Biz kamyonete bile eurodizel koyuyoruz, keratanın sesi azalıyor, gidişi değişiyor. Yakıt alırken belki birkaç kuruş pahalı oluyor ama araç bakıma girince kaliteli yakıtın faydasını fazlasıyla görüyoruz.

saolun açıklamışsınız savaş abi... bu arada arabanın sağ ön camında yazıyo demişsiniz ilk işim bakmak olcak... arabayı görünce...

Ben kırsalı traktörler için satıyorlardır diye düşünüyordum :) Kırsal kavramıda çiftçiler içindir anlamı oluşmuştu kafamda :)

Geri