''FH'' Corsa D Sport..!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan YSJ_GSİ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucunda Corsa Sportuma Marka Coilover aldım sonunda. Coiloverlarda marka olarak VOGTLAND tercih ettim inşallah yüzümüzü kara çıkartmaz. Varmı daha önce kullanan veyatta bilgisi olan ?

Kardeşim allah kaza bela vermesin. Araban gerçekten dönüp 2. ciye baktırıyor. Daha önce kullanan arkadaşlar vardı. vogtland yüzünü kara çıkarmaz... Bende benim araca bir tazmania alayım bari güzel duruyor :) Birde şu anahtarlığın resmini görebilir miyim? Almanyadan tanıdıklara söyliim :)

Evet arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucunda Corsa Sportuma Marka Coilover aldım sonunda. Coiloverlarda marka olarak VOGTLAND tercih ettim inşallah yüzümüzü kara çıkartmaz. Varmı daha önce kullanan veyatta bilgisi olan ?

Kardeşim allah kaza bela vermesin. Araban gerçekten dönüp 2. ciye baktırıyor. Daha önce kullanan arkadaşlar vardı. vogtland yüzünü kara çıkarmaz... Bende benim araca bir tazmania alayım bari güzel duruyor :) Birde şu anahtarlığın resmini görebilir miyim? Almanyadan tanıdıklara söyliim :)

Teşekkür ederim ilker bakalım taktırınca paylaşacağım resimlerini inşallah :) Anahtarlığı çıkarttım ya çok büyüktü Berlinin maskot ayıcığıydı anahtarlık ama artık yok :)

Siyah tazmanya canavarı :D

Allah kaza bela vermesin çok güzel araç

Çok teşekkür ederim tabi alın sizde bi taz sempatik bi görüntü yaratıyor :)

Canlı Canlı Coiller daha takılmadı birkaç eksiğim kaldı onları halletikten sonra Tam net olarak paylaşıcam :)

wooww...Cok hoş allah kaza bela vermesin , güzel gunlerde kullanmanız dilegimle ;)

Jantlar, renk ve basıklığı gayet uyum içerisinde, Maşallah.

Geri