''FH'' Corsa D Sport..!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan YSJ_GSİ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Allah kaza bela vermesin. 5cm yayların markası nedır benzınlımı dızel yayımıdır?

uzerınde 5 cm dızel yayı var amladık tamam :D marka nedir h.r mi ?
Şahin bey yanlış anlamayın biraz şakasına takılmıştım umarım kızmazsınız.. :)
Spor yay alırken dizel veya benzinli diye ayrılmaz,araba corsa d ise sadece onu söylemeniz yeterlidir. :D

Şahin bey yanlış anlamayın biraz şakasına takılmıştım umarım kızmazsınız.. :)
Spor yay alırken dizel veya benzinli diye ayrılmaz,araba corsa d ise sadece onu söylemeniz yeterlidir. :D

tabiki spor yay alırken dizel benzin farkı vardı kaç kere takıp söktüm genelde 1 ile biten yay kodları benzinli içindir 2 ile bitenler dizel içindir

tabiki spor yay alırken dizel benzin farkı vardı kaç kere takıp söktüm genelde 1 ile biten yay kodları benzinli içindir 2 ile bitenler dizel içindir

Allah allah :confused: O zaman ben yanlış biliyorum doğru bilen düzeltsin.
Peki lpg liler ne oluyor onudamı değişicez :D
Mantık olarak bana saçma geldi,doğru mu yanlış mı bilmiyorum.

İşi bilen abilerim dizel veya benzinli fark edermi ??? Yanlış biliyosamda doğrusunu öğrenelim gerçekten çok merak ettim.
Bende astra sw vardı,astra sfi spor yayları ile aynıydı...Astra sw dizel'im olsa yayların ebatımı değişiyor :D

Allah allah :confused: O zaman ben yanlış biliyorum doğru bilen düzeltsin.
Peki lpg liler ne oluyor onudamı değişicez :D
Mantık olarak bana saçma geldi,doğru mu yanlış mı bilmiyorum.

İşi bilen abilerim dizel veya benzinli fark edermi ??? Yanlış biliyosamda doğrusunu öğrenelim gerçekten çok merak ettim.
Bende astra sw vardı,astra sfi spor yayları ile aynıydı...Astra sw dizel'im olsa yayların ebatımı değişiyor :D

dogrusu su kardeşim benzinli ve dizel motorların agırlıkları farklı oldugu için yaylarında sertlikleri buna göre ayarlıdır bu yüzden böyle bir ayrım vardır :) şöyle düşün aynı yayın uzerıne 100kılo koyasan daha az 150 kılo koyarsan daha cok basılır

dogrusu su kardeşim benzinli ve dizel motorların agırlıkları farklı oldugu için yaylarında sertlikleri buna göre ayarlıdır bu yüzden böyle bir ayrım vardır :) şöyle düşün aynı yayın uzerıne 100kılo koyasan daha az 150 kılo koyarsan daha cok basılır
Sonuç itibariyle yaylar corsa d olan dizel veya benzinli araca direk oturuyormu oturuyor dimi abi ? Merak ettiğim bu işte.
Samet abi kusura bakma konuyu dağıttık birazcık :cool:

Geri