Film Camdan Ceza yemeye son!

perde de yasak! tanıdığın arabasıyla gezerken polis durdurdu çabuk açın dedi ben orada ne yapıldığını nerden bilicem dedi ! bende şok oldum film yok perde var sadece

perde de yasak! tanıdığın arabasıyla gezerken polis durdurdu çabuk açın dedi ben orada ne yapıldığını nerden bilicem dedi ! bende şok oldum film yok perde var sadece

Perdeden kastın nedir dotum bunlar delikli perde içerisi gayet rahat gözüküyor?

makam araçlarında bulunanlardan ev perdesi gibi...ama sadece arka taraf kapalıydı önlerde yok zaten

onlardan yersin tabikide eğer eklediğmi resimlere dikkatli bakarsan demek sitediğim daha iyi anlarsın bunlar delikli perdeler içerinin görüşünü azaltmıyor güneşi kırıyor.

Bu perdeler filmden daha ucuz, ters bi polise denk gelirsen de cıkarır koyarsın bagajına... muayene derdi de yok.. daha ne isteyeyim ki..

evet ben bu podları zamanında forumda paylaşmışdım ön camlar içinde olanı olsa bence rantı gören bu podları üreten firmalar ön cam içinde yakında üretirler

Perdeler elime geçti fakat bu klipslerle perdeyi nasıl nereye tutturacağımı anlamadım valla.. yarım saat ugrastim olmadı..

13072010340.jpg

Geri