Film Camdan Ceza yemeye son!

Şimdi, renkli yazıcım yok, siyah beyaz çıktı olurmu derlerse şaşma.:kop:

Ben arabasında yangın söndürücünün fişini taşıyan adam biliyorum fakat yangın söndürücü yok arabada neymiş Polise olduğunu ispatlacakmış işte benim ülkem benim insanım :D:kop:

Ben arabasında yangın söndürücünün fişini taşıyan adam biliyorum fakat yangın söndürücü yok arabada neymiş Polise olduğunu ispatlacakmış işte benim ülkem benim insanım :D:kop:
Daha neler duyacağız, pes valla :kop:.

Daha neler duyacağız, pes valla :kop:.

Şimdi savaş abi yeni gıda işletmesi acarken, Belediyeye itfaye raporu ve yangın söndürücünün faturasını veriyorsun yeterli oluyor. İşte arkadaş bu yoldan çıkarak arabasında yangın söndürücünün faturasını taşıyor. ;) yarın bir gün araçta yangın çıktığında (Allah korusun) aleve faturayı gösterir :)

Madem yasak neden bütün polis arabalarında simsiyah cam filmi var. Onların camı kaza esnasında patlayıp içeridekileri yaralamıyormu acaba?

Ruhsatlı dahi olsa silahını başkalarının göreceği şekilde taşımak yasaktır ve cezası vardır.

Bu verdiğin örnekde buna benzemiş bence kardeş.Madem yasak polis silahını neden görünür takar :D

Hatta polis neden hızlı gider
Polis neden kırmızıda geçer
Polis neden sahte plakalan dolaşır
....vb

Polis araçlarına neden film çekilir.
1-Araç içindeki araç ve gerecin gözükmemesi için
2-Sivil araçlardaki personelin deşifre olmaması için
3-Resmi araçlarda araç içindeki personelin sayısının belli olmaması için

Polis araçlarında bu yüzden filme rastlayabiliriz ihtiyaçdan ama hiç spoyler,geniş lastik,bayan çorabı takılmış farlar,abartı ekzost,tek rakibim THY türünden yazılar,kara şimşek ışığı,app plakalar...vb türünden şeylere rastlanmaz

Son düzenleme:
alpmurt kardes bunu paylastıgın için çok tesekkür ederim bizzat siparişini verdim bile.uzun zamandır arıyodum bu güneşlik aparatlarını..senin sayende bulmuş oldum..arabada da durusunu görnce çok hşuma gitti.tekrar teşekkür ederim.

alpmurt kardes bunu paylastıgın için çok tesekkür ederim bizzat siparişini verdim bile.uzun zamandır arıyodum bu güneşlik aparatlarını..senin sayende bulmuş oldum..arabada da durusunu görnce çok hşuma gitti.tekrar teşekkür ederim.

Hayırlı günlerde kullanmam dileği ile dostum.

MÜJDEEEEM var tüm almayı düşünenlere!!!! :D

BOD perdeler üretim yerinde 100 tl demiştiniz ve toplu alımlarda 90 olur demişler ya..

hepsiburda'da indirime girmiş tüm bu araca özel olan BOD perdeler..

KDV Dahil
90,60 TL

Havale / EFT
86,98 TL

havale yapın alın perdenizi... tam zamanı.. ben sipariş veriyorum :D İndirim Bitiş Tarihi : 16.07.2010 miş..

kolaylık olsun diye tüm perdelerin olduğu linki veriyorum:

http://www.hepsiburada.com/search.aspx?sText=bod perde&Brand=Bod

MÜJDEEEEM var tüm almayı düşünenlere!!!! :D

BOD perdeler üretim yerinde 100 tl demiştiniz ve toplu alımlarda 90 olur demişler ya..

hepsiburda'da indirime girmiş tüm bu araca özel olan BOD perdeler..

KDV Dahil
90,60 TL

Havale / EFT
86,98 TL

havale yapın alın perdenizi... tam zamanı.. ben sipariş veriyorum :D İndirim Bitiş Tarihi : 16.07.2010 miş..

kolaylık olsun diye tüm perdelerin olduğu linki veriyorum:

http://www.hepsiburada.com/search.aspx?sText=bod perde&Brand=Bod

Gercekten 10 numara olmuş arkdaşlar ben en az 2 aydır kullanıyorum ne solma oldu nede renk atma. Araçım hep güneş altında, Didimde gecen gün çevirmeye girdim Film camlıları cevirdiler benimki perde memur bey dedim yürüye bilirsiniz dediler. Herkese tavsiye ediyorum tekrardan

Geri