fordun camını patlatmışlar 50 liralık teypini almışlar!

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu anlayamıyorum 50 liralık teypi ne yapıcan arkadaş camı patlatıyorsun hemde 5 dakika içinde

O da bişey mi, bende bir ara reno spring vardı, teybini çaldırılar, gidip 20 tl ye cıkma alabilecegim en dandik teybi aldım, onu bile çaldı beyefendiler, sonra bayagı bir süre teypsiz gezdim...Allahtan bulsunlar..geçmiş olsun

sizin araçları herhalde genç hırsızlar için eğitim olsun diye soymuşlar başka açıklaması yok gibi görünüyor :) geçmiş olsun bu arada

allah razı olsun ama nasılda 5 dakikada sen camı patlatıp teybi alabiliyorsun!! orjinal teypler kolay kolay çıkmaması lazım ama

allah razı olsun ama nasılda 5 dakikada sen camı patlatıp teybi alabiliyorsun!! orjinal teypler kolay kolay çıkmaması lazım ama

Ankara yenidoğanda öğle vakti önümde park etmiş Doğanı çaldılar.Yani elemanın elinde arabanın anahtarı olsa herhalde bu kadar çabuk kapıyı açıp motoru çalıştıramazdı.Takdir ettim adamlar profesyonel olmuşlar o yüzden şaşıramıyorum.

yahu anlayamıyorum 50 liralık teypi ne yapıcan arkadaş camı patlatıyorsun hemde 5 dakika içinde

abi öncelikle geçmiş olsun... :(
insanlar artık ne yapcağını şaşırmış valla 5 dk içinde nasılda almışlar hemen bide dediğin gibi 50 tl lik teyb için neler yapıyorlar tkrak g.olsun...
ne oldu halledebildinmi cam işini...

işi bilerek yapmışlar resmen bizim arabaların teypleri para etmiyor valla fordunda 50 liradır sandım valla

Geri