Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar c'mon un mp3 çaları wma da çalıyomu ??

"yaz bi wma dene lan işte çalıyomu çalmıyo " dediğinizi duyar gibiyim ama 1 tane boş cd var israf etmemek istiyorum :) . wma parçalar mp3 e convert olmuyo . ( ttnet müzikten indirdim )

şimdiden teşekkürler

beyler bi el atsak ??

arkadaşlar c'mon un mp3 çaları wma da çalıyomu ??

"yaz bi wma dene lan işte çalıyomu çalmıyo " dediğinizi duyar gibiyim ama 1 tane boş cd var israf etmemek istiyorum :) . wma parçalar mp3 e convert olmuyo . ( ttnet müzikten indirdim )

şimdiden teşekkürler

Denemeye bile gerke yok bence çalmaz wmaları. Eğer bilgisayarında winamp yüklü ise onunla rahatlıkla mp3 yaparsın parçaları.

Aşağıdaki resimde tüm aşamaları var nasıl yapacağının. Menüden Options/Preferenses'e girecesin. Sonra nereleri seçmen ne yapman gerektiği sırasıyla görünüyor resimde. Bu ayarları yaptıktan sonra mp3 yapmak istediğin şarkıları dinleyecekmiş gibi çalman yeterli. Kaydetmesini istediğin yere dosyaların kaydedildiğini göreceksin. Ama dikkat et tekrarlama açık olmasın.

İşin bittikten sonra ayarlara ilk girdiğinde ikinci aşamada seçili olan drectSoundoutput seçeneğini seçeceksin.

capture05012008162452va6.jpg

On ve Arka Tamponu degistirmek istiyorum.
Esasinda OPC Tamponlarini istiyordum ama Servisler cok ucuk fiyatlar soyluyorlar.
Siparisle yaptirabilecegimiz bir yer biliyor musunuz?
Arabayi getirmeden..

Evet OPC tamponları bende istiyordum ama dediğin gibi acayip uçuk..Steinmetz,Irmscher ve Lexmaul'un kitleri fena değil,Eliftekiler falan çok çakma duruyor,hiç olmadı iyi bir fibercide bişi yaptır.. Veya olmadı OPC line al..

Ayrıca .wma uzantılarını çalıyor CD30 mp3 çalar.

asagidaki linkde corsa d ler hangi marka altinda bulabilirim?
http://autos.msn.com/ ikinci el ve sifir fiyatlari nasil.

Birde dun bir konu acmisdim konuyu buraya tasimak istiyorum.Fakat acdigim konuyu nasil kapatabilirim.

C`mon 1.3 Cdti Yardim!!
Arkadaslar, bu sabah arabamla belli bir mesafe gitdikten sonra. 2.000 devir yukarisindan (turbo devreye girdikten) sonra , ses de bir degisiklik oluyor.Sanki turbo fazlaca ve sesli ufluyor gibime geldi.

Aracim garantide kapsaminda, basina boyle birsey gelen dizel kullanilcilari varmi?Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleme:
Amerikada Saturn diye satılıyor opeller. Ama model adı sadece astra aynı diğerleri farklı. Hele bizim c'monların esamesi yok...

http://www.saturn.com

Konunun kapanması için yöneticilere özel mesaj at. Linki vererek onlar hellederler...

Son düzenleme:
Geri