Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Saturn Astra fiyat araligi $15,375 - $17,875 gostermis. Yani en fullun fiyati USD 17.875 oluyor?Bu durumda 17,875* 1.16 ytl= 20.735 YTL:eek:

Linkleri verdim ama fiyatlara moralim bozulmasın diye hiç bakmadım açıkcası tahmin edebiliyoruz artık ne kadar fark olduğunu.

yaşadığımız ömrün %60ı devlete yaşamıyormuyuz...aldığımız yakıtta %40 vergi yokmu..
aldığımız araç.tada bırak olsun okadarcık fark dimi...

bizim c'monların fiyatı faturada 16.000 ytl üstüne vergi ve kdv binince bu rakamlara ulaşıyoruz

verginin vergisini oduyoruz, bu nasil bir anlayis.. Herkes boykot etse 1 yil araba almasa bak nasil dusuyor vergiler.yok bizde hakediyoruz, tuketim, gosteris meraklisiyiz.

sence o kültür yerleştimi bizim topluma...
valla 3 kişi eylem yapsa ya terörist diye yuhalanırız yada taşlanırız.bu işide bizzat halkımız yapar....kimsedemez bu insanlar haklı diye....bir ülkede %40-70 arası vergimi olur diye....
yok ötv yok kdv yok ygv(yaşadığın gün vergisi)
vergi çok ama itiraz eden yok

sence o kültür yerleştimi bizim topluma...
valla 3 kişi eylem yapsa ya terörist diye yuhalanırız yada taşlanırız.bu işide bizzat halkımız yapar....kimsedemez bu insanlar haklı diye....bir ülkede %40-70 arası vergimi olur diye....
yok ötv yok kdv yok ygv(yaşadığın gün vergisi)
vergi çok ama itiraz eden yok

valla bi ara kağıtlar yapıştırmıştık camlara. "bu arabada dünyanın en pahalı benzini harcanmaktadır" diye. gayet güzeldi ama geniş katılım olmamıştı. çok kişi katılsa bence bayağı etkili olur. cnn, bbc vs anında haber yapıyo bööle şeyleri. laf lafı açıyora öneri olarak açıyorum konuyu.

Kazasiz Cezasiz Bin Inşallah.umarim Gelen Parçalar Orjinal Opc Body Kit' Dir. :) Yoksa Opc Yazmanin Ne Anlami Var Dimi :):):)

Geri