Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet arkadaşlar bugün servise tekrar gittim ve sorunu hallettiler.

Daha alalı 2 gün oldu, güzel fotoğraflar çekecek vakit bile olmadı :) Haftaya izine çıkıyorum. İznin ilk gününü zaten kendisinin boya koruma ve iç koruma aktivitesine ayırdık şimdiden :) Çıkınca yeni fotolar çkeceğim, onları da yollarım.
Donanım hangi paket diye geçiyor bilmiyorum ama Sport (tek kapı) + Sunroof var. Herkese iyi forumlar, Honda dan inip C'mon a bindim, inşallah hayırlı olur :))

img001jp4.jpg

img002kw1.jpg

img003gh0.jpg

img004mk3.jpg
gönlümde yatan arabayı almışsın,finansal destek peder istemediği için mecbur astra aldık,ama ne zaman bi c'mon görsem içim cız ediyor valla. kazasız belasız bin kardeşim hayırlı olsun

Bu badykit olayı çok değiştiriyor, güzelleştiriyor. Hayırlı olsun. Renginde farklılık var gibi geldi bana, resimden mi öyle görünüyor yoksa.

ugur zan arkadaşım aramıza hoş geldin keyifli sohbetler c mon body kitli bir başka oluyo yaw :) :) :)

arkadaşlar size birşey sormak istiyorum. benm c'mon dizel ilk ölçümümde km'de 17 yeni kurus yakarken şimdi ise 20,5 kuruşa yükseldi.bu iki ölçümü de benzine gelen zamlardan sonra yaptım.tek değişen hava soğudu malum ankara.sizce normal mi?siz nasıl yakıyosunz?(100 km'de 7.5lt şehiriçi)

Sevindim. Ama ben sinir oluyorum böyle olaylara. Birşeyi yaptır sonra git düzelttir. Ha birde gece uyumuyorsun herhalde, son birkaç mesajın gecenin üçünde yahu.

Evet hocam geceleri genelde uyumuyorum. derslerim 13:30 gibi başlıyor genelde de o yüzden geceleri yarasalık yapıyorum;)

halit sevindim hallettiysen

Hallettirdim abi sağol. İlk önce çok azsa bişi yapılmaz falan dediler ama yaptırdım.

Geri