Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar size birşey sormak istiyorum. benm c'mon dizel ilk ölçümümde km'de 17 yeni kurus yakarken şimdi ise 20,5 kuruşa yükseldi.bu iki ölçümü de benzine gelen zamlardan sonra yaptım.tek değişen hava soğudu malum ankara.sizce normal mi?siz nasıl yakıyosunz?(100 km'de 7.5lt şehiriçi)

bence ilk ölçümünde son ölçümünde fazla gibi...

Evet hocam geceleri genelde uyumuyorum. derslerim 13:30 gibi başlıyor genelde de o yüzden geceleri yarasalık yapıyorum;)

Hallettirdim abi sağol. İlk önce çok azsa bişi yapılmaz falan dediler ama yaptırdım.
aklınızda olsun ufacık ses de bile gidin garantiden yaptırın sonra ücretli :good:

aklınızda olsun ufacık ses de bile gidin garantiden yaptırın sonra ücretli :good:

Aslında benim şu aralar ufak bir sorunum varda servise gitmeye korkuyorum vallaha. Fanı açınca birinci kademede gıcırdama yapıyor. Büyük ihtimalle yağlanması gerekiyor ama kim bilir nereleri açcaklar Orayı yağlamak için. Biryerlerini bozarlar diye korktuğumdan gidip baktıramıyorum. Kendi başıma yapabileceğimi bilsem kendim hallederim de fanın yerini bilmiyorum. Torpidonun sökülmesi gerekecek sanırım, ses tam o kısımdan geliyor.

arkadaşlar size birşey sormak istiyorum. benm c'mon dizel ilk ölçümümde km'de 17 yeni kurus yakarken şimdi ise 20,5 kuruşa yükseldi.bu iki ölçümü de benzine gelen zamlardan sonra yaptım.tek değişen hava soğudu malum ankara.sizce normal mi?siz nasıl yakıyosunz?(100 km'de 7.5lt şehiriçi)

bence normal arkadaşım , bende ankarada kullanıyorum arabayı 50 ytl lik mazot ile şehiriçi 250 km zor gittim . havalar sıcakken ve zamdan önce 350 falan yapıyordum şehiriçi şimdi mümkün değil o km yi yapamam

Soyle bir sayfa sayisina baktimda 38 olmus.Sanirim bu kadar ragbet goren bir topic olmamis.Cmon power:) :) :)

Geri