Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cabriocorsadvp6.jpg

kendi imalatım:D

Fena olmamış yav :D

güzel olmuş halit ozaman sana ev ödevi veriyorum madem bukadar güzel kullanıyosun bu fotoşu.(ödev işin şakası rica ediyorum yaparsan bahtiyar olurum:D)

şudur benim kızın resmi:
burak0005ks3.jpg

rica larım şudur:
1-sadece-cam çıtalarını kapı kolu renginden krom yaparmısın(kapı koluyla uyumuna bakıcam)
2-sadece kapı koruma çıtalarını kapı kolu renginden krom yaparmısın(kapı koluyla uyumuna bakıcam)
3-hem kapı koruma çıtası hemde cam çıtasını kapı koluyla aynı kroma çevirirmisin 3ünün nasıl durduğunu merak ediyorum.
4-bu üçünü yaptıktan sonra aşağıdaki jantı bi takarmısın en son hali nasıl olacak merak ediyorum:D

920061203163822.jpg

(vakit ayırabilirsen mutlu olurum yapamam dersende canın sağolsun fotoş bilen arıyacam:D )

Son düzenleme:
ne demek burakcım canla baş üstüne ben uğraşmaya başlayayım o zaman

camtaszho7.jpg

kaptaspr8.jpg

hepsiml2.jpg

burakcım kusura bakma baya geç oldu. Çünkü krom tutturmak çok zor anca bu kadar yapabildim.

Burak,bence kromlar ve jant yakismis fakat bunlari takinca kisa spor yaylar ve camlara film sart gozukuyor bide one sis atabilirsen:good: Bir baska secenekde yan citalari arabanin rengine boyatman, ogrendigim kadariyla bu is oldukca zahmetliymis.

Bende camlara film konusunu hala dusunuyorum.Bende arabanin yandan bir fotosunu ceksem banada fotosda bir cam film atarmisiniz?

Son düzenleme:
Geri