Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
herkese selam. bi tane de corsa d aldım dün. işin garibi geçen seneki arabadan ucuza geldi. plaka vs işleri var daha. bu başlığa da yazarız artık.

teşekkürler arkadaşlar.satış görevlisi çözüldü dedi ama ben pek inandırıcı bulmadım. bu d kasalardaki benzin ibresinin çakılı kalıp birden düşme sorunu gerçekten çözüldümü arkadaşlar? biliyormusunuz?

teşekkürler arkadaşlar.satış görevlisi çözüldü dedi ama ben pek inandırıcı bulmadım. bu d kasalardaki benzin ibresinin çakılı kalıp birden düşme sorunu gerçekten çözüldümü arkadaşlar? biliyormusunuz?

Nasıl çakılı kalıp birden düşmesi? Ben hiç yaşamadım öyle birşey. Ha depoyu doldurduktan sonra ibrenin inmeye başlaması geç olmasından bahsediyorsan o başka. Ama ben açıkcası onu sorun olarak görmüyorum.

Hayırlı olsun bu arada.

Nasıl çakılı kalıp birden düşmesi? Ben hiç yaşamadım öyle birşey. Ha depoyu doldurduktan sonra ibrenin inmeye başlaması geç olmasından bahsediyorsan o başka. Ama ben açıkcası onu sorun olarak görmüyorum.

Hayırlı olsun bu arada.

Bence tam depo doldurduktan sonra geç düşmesinin nedeni deponun 42 litreden fazla alması

Geri