Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
fazla takma murat tamamen kullanışa ve hava filitrenin temiz olmasına baglı

fazla takma murat tamamen kullanışa ve hava filitrenin temiz olmasına baglı

Şu vergileri biraz azaltsalar takmayacağımda, bu durumda çok zor takmamak.

Aslında birde aracın durumunu takip etmek açısından takip etmek lazım. Ani değişikliklerde önlem almalı.

Fanın gıcırtısı için ayın ortalarına doğru gitmeyi planlıyorum. Alırken boya koruma yaptırmıştım, altı ay sonra gelin tekrar yapalım ücretsiz demişlerdi, o zaman gittiğimde gıcırtıyada baktırırım.

arabadan gelen sesler icin hic durma git ufacıkda olsa baktır ilerleyen zamanda paraya dönecek

bugün servisten aradılar. Servisten memnun kaldınız mı diye. Bende evet memnunum dedim teşekkür ederiz deyip küt kapattılar.

eheheh işte müşteri memnuniyeti bu.memnun değilim deseydin keşke:)

reklamlarda bizim araçlarda takas indirim desteği ile 1500 ytl ucuza alın deniliyor..
bu bir pazarlama taktiğimi yoksa gerçekten fiyatta indirim mi yapıdı...

Takasta diyorlar indirim. Arabanın piyasadaki değeri 11.500 YTL'dir ama gidince bu araba 9.500 YTL eder derler olur biter.

Epey bir aradan sonra kendi ellerimle yıkadım C'monumu. Ellerim dondu vallaha. Ama en iyi yıkamacı kendi arabasını yıkayandır. Jantların aralarını bile tek tek süngerle yıkadım. Gıcır gıcır yatıyor şimdi park yerinde. İşten çıkışta 500 metre sonra yine çamurlanacak ama olsun...

Geri