Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Daha alalı 2 gün oldu, güzel fotoğraflar çekecek vakit bile olmadı :) Haftaya izine çıkıyorum. İznin ilk gününü zaten kendisinin boya koruma ve iç koruma aktivitesine ayırdık şimdiden :) Çıkınca yeni fotolar çkeceğim, onları da yollarım.
Donanım hangi paket diye geçiyor bilmiyorum ama Sport (tek kapı) + Sunroof var. Herkese iyi forumlar, Honda dan inip C'mon a bindim, inşallah hayırlı olur :))

img001jp4.jpg

img002kw1.jpg

img003gh0.jpg

img004mk3.jpg

hocam hayırlı olsun aracanız. Aramıza hoşgeldiniz. İlk sunroof'lu C'monumuz geldi sonunda.

Bugün akşam izmir'de tosfed hakemlerinden İsmail Erkal ile birlikte yemekteydik. Arabalar ve trafik kuralları hakkında biraz konuştuk. İlk başta şunu söyleyeyim. En açık yani light black diye tabir ettiğimiz cam filmlerini polislerin sökme yetkisi yok. Çünkü %60 görünürlük bu filmler ile sağlanıyor. Ayrıca yan camların yapılarında dolayı kırılıp buz gibi dağılmaya müsait olduklarında cam filmleri nerdeyse şart denilebirmiş. Çünkü yarışlara girecek araçlar muayeneden geçerken en açık renk cam filmi şart koşuluyormuş. Yani cam filmi olamayanlara muayene kartı verilmiyormuş. Sonra ön sis farlarınada ceza kesilmiyormuş. Çünkü bizim araçlarımızdaki ön sis farları sarı değil. Yani sis farları koyu sarı olurmuş. Bunlar yüzünde polis cezar yazmaya kalkarsa bu açıklamalar zaten yeterli olur dedi. Yok polis hala diretiyorsa zaten cam filmin olmasada yazın göbeğinde bagajında kar zinciri yok diye ceza keser dedi.

Bu bilgiler iyi oldu, Teşekkürler.

Daha alalı 2 gün oldu, güzel fotoğraflar çekecek vakit bile olmadı :) Haftaya izine çıkıyorum. İznin ilk gününü zaten kendisinin boya koruma ve iç koruma aktivitesine ayırdık şimdiden :) Çıkınca yeni fotolar çkeceğim, onları da yollarım.
Donanım hangi paket diye geçiyor bilmiyorum ama Sport (tek kapı) + Sunroof var. Herkese iyi forumlar, Honda dan inip C'mon a bindim, inşallah hayırlı olur :))

Hayırlı olsun. Hoş geldin aramıza. 46 kişi olduk seninle beraber.

Arkadaşlar bugün sabah aracımı servise bıraktım. Akşam parçalar değişmiş bir halde geri aldım. Toplamda 3 parça(direksiyon mafsalı, sabitleme klipsi, marş motoru) değişmiş. Arabayı akşam üzeri 5gibi servisten aldım. Yolda giderken aracın direksiyonunda hafif bir yamukluk olduğunu hissettim. Sabah tekrar gideceğim bakacaklar.

düzelir yaa öyle bir problem olacağını düşünmüyorum. Az sonra gideceğim zaten.

Geri