Forumumuzda ki Tigralar Buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nihal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şiiiitttt bi opel öle işlerde kullanılamazz yakarım valla.))

tigra güzel araba kaç senedir tipi eskimedi astra classic gibi ama tutulmuyor pek:(

Spor arabanın hali başkadır.
Az olan değerli olandır unutmayın. Forumda 3 tigra varsa Forumun en değerli aracı tigra demektir. Model farklı olsada hepimiz opelim.net ailesindeyiz..

TİGRALARI BEĞENİRİM. kimseye de gıcık vermek niyetinde diilim. ama affınıza sığınarak bişi sormak istiyorum. tigraya niye travesti arabası derler? ne alaka? sadece ankaradamı bu geyik onu da bilmiyorum ama şimdiye kdr ne zmn bi tigra lafı gecse bu geyik döner. hatta bi arkadas tigra istiyodu. babası da tam alacaktı ki adamcağız bu geyiği duymuş gitti clio sedan aldı :mad:.
hatta "forumumzdaki tigracılar buraya" diye bi başlığa cvp yazan uye sayısı bi elin parmaklarını geçmiyorsa, buna bu sacma geyiğin insanları tigradan çekinmeye itmesi sebep olmasın?

hakkatten nedir bu geyik?

sürç-i lisan ettiysek affola...

dediğin gibi geyikten ibaret.birisi uydurmuş genelleme yapmış.Türkiye İstatistik Kurumunun istatistiğimi varmış en fazla tigraya biniyomuş o tarz insanlar diye?yok tabi?kaç tane travesti görmüşler tigralı?bende pejo ya binen travesti gördüm hadi bakalım?ne olacak şimdi?olurmu öyle saçma iş.ama geyik olarak komik gülüyorum sadece:D

onu bunu bilmem arkadaşlar tigra güzel araba hele tarçın renginde olursa oy oy oy ...:rockşu güselliğe baksanıza (ah eren ah satılırmı bea bu güselim araba :()
s50008104yp.jpg

Duruş, yol tutuş, performan, estetik 10 numara. opelin en güzel araçlarından birisi.

tigra opelın cızgı dısında uretmıs oldugu ılk arac ve hala eskımedı yasıtı cogu aractan daha dırı ve zamane duruyor

TİGRALARI BEĞENİRİM. kimseye de gıcık vermek niyetinde diilim. ama affınıza sığınarak bişi sormak istiyorum. tigraya niye travesti arabası derler? ne alaka? sadece ankaradamı bu geyik onu da bilmiyorum ama şimdiye kdr ne zmn bi tigra lafı gecse bu geyik döner. hatta bi arkadas tigra istiyodu. babası da tam alacaktı ki adamcağız bu geyiği duymuş gitti clio sedan aldı :mad:.
hatta "forumumzdaki tigracılar buraya" diye bi başlığa cvp yazan uye sayısı bi elin parmaklarını geçmiyorsa, buna bu sacma geyiğin insanları tigradan çekinmeye itmesi sebep olmasın?

hakkatten nedir bu geyik?

sürç-i lisan ettiysek affola...

turkiye genelinde tigra fazla yok ve tek kapı oldugu ıcın ve ıcı dar cogunlugu babası annesi izin vermedigi icin :Daile arabası aldıgı ıcın tercıh etmıyordur en azından benım dusuncem he bu arada bu kadar ınce dusunursek ben x5 bınen travestide gordum ferariye binen geyde astralara dıkkat etmemıstım bundan sonra bakarım

Son düzenleme:
Geri