Fosfor Uygulaması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahmet28
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araçta yan çıtalar arka tampon köselerdeki yuvarlak yerlere sis çevresine fosfor kaplamayı düşünüyorum ama bu yeşil karanlıkta parlayan değilde çok abartılı olur gibi deldi şu polislerin üzerinde oluyor ya yansıyan nasıl olur abartılı mı olur dersiniz

Ahmet ben bir kaç kez yapıştırdım ama sonradan kendiliğinden çıktı ya... niye söküldü? onu da anlamadım ya...

Tavsiye edeceğin ürün varsa adres verir isen bende bakarım.

Ahmet ben bir kaç kez yapıştırdım ama sonradan kendiliğinden çıktı ya... niye söküldü? onu da anlamadım ya...

Tavsiye edeceğin ürün varsa adres verir isen bende bakarım.

bunu buldum fiyatıda fena değil kendinden bantlı da şimdi araba apartmanın önünde sokak lambasının ışıgı vurdukça parlayacak sonra komşular görmemişin arabası olmuş ... diyecekler diye kararsızlandım:D

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ert-zemin-3m-reflektif-serit-109004749/detay/

Aslında örnek resim, vidyo, ürün gösterseniz daha bi belirli yorum yapılabilir. Mesela aracınızın aynı renginde ama plakalardaki gibi ışık vurunca parlayan bişi olabilir.
Edit: ben mesajı yazarken yeni link gönderilmiş.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:13 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:10 ----------

Aracı komple kaplamayacaksanız kim ne derse desin, sağına soluna estetik şekilde çokta yakışır bence.

bunu buldum fiyatıda fena değil kendinden bantlı da şimdi araba apartmanın önünde sokak lambasının ışıgı vurdukça parlayacak sonra komşular görmemişin arabası olmuş ... diyecekler diye kararsızlandım:D

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ert-zemin-3m-reflektif-serit-109004749/detay/

İşte bende tam bundan aldım... ama fazla dayanmadı kendiliğinden çıktık. Yapıştırmadan önce iyice bir temizledim ama fayda etmedi.

Ahmet'im ben ön tampon ve arka kapıda kullandım resimde olan plakanın yanlarında olan kısım ama tutmuyor imansız...

Hatta akıma çift taraflı bant ile denemek dahi geldi.

grnt020.jpg

Abi senin uyguladigin kendinden banli miydi

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hmm 2 ay yeterli aslında hiç çıkmamasından iyidir yanlız bant pek sarmadi beni benim araba siyah beyaz çok siritir bu elbiselere uygulanan gündüz koyu gri oluyor ve arabada gündüz belli bile olmaz fakat arkasında bant yok kumaş olduğu için islaniyor ve tutma şansı yok gibi yanlız bisikletime uygulamistim ondan çok harika olmustu flasli bir resimle gece tüm kadro parliyordu

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri