gaz pedalı pozisyon sensörü arızası

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı dert bendede var ama sadece yazın yapıyor havalar ısınınca hatta giderken stop bile ediyor gaz yemiyor bir kere viraja girerken stop etti şahadet falan getirdim neyseki durdu araba ama frenler ve direksiyon taş gibi. bu beyni motor bloğuna bu kadar koyan opelin Allah belasını versin mitsubishide adam en uzak yere koymuş bizimkiler utanmasa bloğun içine koyacaklarmışta becerememişler şu beyin arızasınıda yaptırıp satacam bidahamı tövbe

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı dert bendede var ama sadece yazın yapıyor havalar ısınınca hatta giderken stop bile ediyor gaz yemiyor bir kere viraja girerken stop etti şahadet falan getirdim neyseki durdu araba ama frenler ve direksiyon taş gibi. bu beyni motor bloğuna bu kadar koyan opelin Allah belasını versin mitsubishide adam en uzak yere koymuş bizimkiler utanmasa bloğun içine koyacaklarmışta becerememişler şu beyin arızasınıda yaptırıp satacam bidahamı tövbe

her aracın eksizi artısı vardır kusura bakmada arkadaşım şuan tüm çıkan araçlar electronic her bir aracın zafı vardır

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın her aracı eksisi artısı var ama bir beyin bloğa bu kadar yakın konumlandırılmaz. opel arabayı sattıktan sonra bence para kazanıyor burda yapamazlarsa beyni kargoyla size yollarım yardımcı olursunuz inş

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde hondadada yada diğer japonlarda bu sorun varmı ben diğer japoncuların forumlarınıda inceledim hiç görmedim yada rastlamadım bence otomotiv firmaları aracı hangi ülkede satışını yapacaklarsa o ülkenin iklim şartlarına göre değişiklik yapabilmeli malum almanya soğuk bir memleket ama türkiye öylemi ama tabiki bundan dolayı bir çok firma ekmek yiyecek burda ankarada neredeyse opel servisleri yanyana işinmi yok aç bir opel servisi müşteri gırla

fatih0333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyin arızası tamirleri için garanti veriyorlarmı?
ben bir usatyla konuştum tamir edilemiyor, edilse bile çok çabuk tekrar arıza veriyor dedi.
bilgi verirseniz sevinirim.

mustafacek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustayla konusttugum 6 ay garanti veriyorum dedi 6 aydan sonra ne olacak dedim sen merak etme zaten bi şey olmayacak devamlı yapıyorum bu işi dedi astra ların z16 motorların klasik arızasıymıs arkadasım ustanın yalancısıyım 1 ay oldu yaptıralı simdilik sorun yok

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ankarada yokmu tanıdığınız şu beyni tamir ettirebileceğim benim motorsa z16xe nedir bu opelden çektiğim.

enoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var arkadaşlar bende bi de 4-5 çeşit arıza veriyor yakıt ayarı zayıf,gaz pedalı pozisyonu,kelebek bilmem nesi,envai çeşit hata kodu veriyo araç,gittim beyin arızası dediler,tamiri mümkünmüş,200-250tl. tamirine istediler ama tekrarlamaması umuduyla arızaları sildirdim,şimdilik hata yok gibi ama araç eskisi gibi hızlanmıyo,tekrarlarsa daha kötü olabilirmiş,bu yüzden korkarak araç kullanıyorum,yenisini bırakın bu beyinin çıkması bile servet,bunlara ek olarak rölanti yine sapıttı bu arada,kafasına göre gidip geliyor 1500-2000 devirlerde,şimdilik yaptırmadım,bela almak isteyen Opel alsın,bu araç yüzünden hem parasız kaldım,hem de sinir hastası oldum,o yüzden KİMSE SAVUNMAYA KALKMASIN,aracımı alalı 6 ay oldu, 2.5 milyar gitti,yapılanların listesini buraya döksem korkarsınız, hala da sorunlarım devam ediyo,birini bitirmeden diğeri başlıyo,bu gidişle bu araç 1-1.5 milyar daha yiyecek sanırım ve ben öğrenciyim şu anda ne halt ediceğimi düşünüyorum,sömürdü beni bu araç, 2005 model ASTRA H ENJOY araçtan bahsediyorum,araç 86000'de.YARDIMLARINIZI VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.Saygılarımla...

e-mail adresim: drivereno@hotmail.com