gaz pedalı pozisyon sensörü arızası

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
blue fear ozaman kesinlikle bogaz kelebeğinde dediğim yeri kontrol ettir ve iyice temizlet.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
blue fear ozaman kesinlikle bogaz kelebeğinde dediğim yeri kontrol ettir ve iyice temizlet.
tamam abı sagol acaba bujı den yaparmı 68 bınde degısmıstım 81 bın oldu:D:D
90 bın bakımına bırakmıştım degısım ıslemını

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bugun gaz kelebegını temızlettım ustten sokmeden baya kurum yapmışş ama enjeksıyonum temızlenmesi lazımmıs durumu duzeltınce corbon clenr yaptırcam
bogazı temızlettım arabanın çalısması bıle degıstıı duble gaz verıp bıraktıgım zaman stop eder gıbı oluyodu şımdı duzeldı

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence kelebeği söktür tamamen öyle temizlettir. ve bujileride değiştir derim....

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bendede var arkadaşım bildiğin kronik beyin arızası gaz yememe haricinde zamansız stop etmede yaptırır. beyin ya tamir olacak ya yenisi alınacak başka yolu yordamı yok bence

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
beyın arızası yok beyın oldugunu nerden cıkardın hıc bır sorun yok sadece lpg bıtırınce oldu bu olay kelebgı ustten temızledıkk arabının calısması bıle degıstı gaz kelebıgını sokup temızlıcem enjeksıyonu temızlettcem bujılerı degıstımmı tamam
beyın arızası olan araba arıza lambası yaktırır anormal ısler yapar sızın sorununuz tam olarak ne oldugunu anlatsanız yardımcı oluruz

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkini yazın sadece havalar çok sıcak olduğu zaman yapıyor gaz yemiyor yolun ortasında stop bile edebiliyor devir belli bir devirde sabit kalıyor mesela ilk çalıştırdığım zaman 2500 devirde sabitleyebiliyor ve gaza sonyna kadar basıyorum tepki yok çok az bir tepki var ama varla yok arası şu problemden bir kurtulsaydım hayırlısıyla

fatih0333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyin arizasi

arkadaslar ayni sorun bendede vardi daha oncede yazmistim. beyi tamiriyle hallettim. 420 tl tamir ustasina verdim. tokat turhalda gokcek elektronik. 1 yil ayni soruna garanti veriyor. simdilik sorun cozuldu.

ferit20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkdaslr ya bızım astrada da aynı muhabbet var anhtr resımlı ısaret cıktı zaten araba ıstp edıodu o duzeldı ama bılgısayara baglandgnda bu gaz pedal kelebek flan cart curt burlarda arıza var gosterıo tamırcı beyın tamır edılcek dedı ve beyın tamırıde pahalı 300 tl ıstıolar baska bı sekılde yapılmaz mı yardımcı olacak arkadaslraa tskrlr sımdıden araba gaz yemıo o yuzden gaza bastıgımı algılamıo bıle