Gene zam...

hehe bugün ankamal yaninda benzinciden dieseli 3.43 aldim :D

bizde alalım tekne hurda haşat bir şey para değilki bin tl ye bile var tekne maksat keyif değil ucuz yakıt almak yat almaya gerek yok :D nerden alınıyormuş peki bu ötv siz yakıt..

Güleriz ağlanacak halimize sözüne en güzel örnek...........

İkinci cümle olarak bunu'da yazacaktım vazgeçtim. Demekki size ayrılmış.
Zorlamadan dolayı bakalım daha ne buluşlar göreceğiz.;)

Benim önerim deniz kenarında yaşayan arkadaşlar da birleşip ticari tekne veya yat alsınlar. Kışın yakıtından faydalanırlar, yazın da mavi tura çıkap yan gelir sahibi olurlar.

Valla fiyatı da uygunmuş :).

ciddi düşünsem 1 tonluk depo bile yaptırırım :D :D ama verirlermi o kadarını orası şüpheli.:D

yakında türkiyeye özel bu tip araçlar ithal edilecekmişşş

cilaliwp4.gif

valla kimse dert yanmasın araba satışında gene türkiye rekorunu kırmış 2012 rakamı bu gidişle 1.2 milyona araç deniyor eğer bu ülkede bu satış varsa kimse benzin mazot pahalı diye konular açmasın her konu açıldığında bende aynen bunu yazarım..

hem benzin pahalı diye dert yanıyoruz hemde gidip 1 milyon araç satıyoruz bu işde bir dengesizlik var..

valla kimse dert yanmasın araba satışında gene türkiye rekorunu kırmış 2012 rakamı bu gidişle 1.2 milyona araç deniyor eğer bu ülkede bu satış varsa kimse benzin mazot pahalı diye konular açmasın her konu açıldığında bende aynen bunu yazarım..

hem benzin pahalı diye dert yanıyoruz hemde gidip 1 milyon araç satıyoruz bu işde bir dengesizlik var..

satılan arabalara bakarsanız :D %70 1600 CC den küçük :D büyük çoğunluğuda 1300 CC :D

Şunuda düşünmek gerek, elimde 1990 model 1600 CC araç varsa onu satıp yeni ve küçük motorlu bir araç almayı tercih ederim çünkü hem teknoloji olarak eski hemde motor olarak büyük olduğu için yeni arabadan daha çok yakacaktır.

Geri