gerçekleri bilin acı ama idare edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sitede bana ya da yönetime kızıp site kuran arkadaşlar hep oldu. hatta İtec başka bir x opel sitesinden modken banlanmayı başarabilmiş bir arkadaş. Site kurmasında ne yapsın. :D Ama anlamadığım şey bu sitede benle ya da yönetimle sorun yaşadıklarında gitmeyi göze alan en son kişi olmasıydı. yani herkes üyelik iptali istedikten sonra e bende gideyim bari der gibi oldu gidişi. şimdide herkes onun için çalışıyor. Bana ilginç geldi :D
sadece pm le reklam yapmalarını ayıplıyorum ama bu bizim sitemizin büyüklüğündendir. bu kadar kaliteli üyelere başka adresten ulaşamazlar :)

evet aynen konu bu aslında biraz fazla yazınca sanki konu dağılmış gibi duruyor aslında isyanım net ama konu benim orda banlanmama kadar gitmiş oysa bakıldığında zaten aktif değildim orda özelliklede benim gibi bi şahısta böyle bişey olmaz me-la-ku bunu herkes bilir ne dediysem o

Mustafa;

Sen gerçekleri belki daha dün öğrendin ama ben 1 ay önce herşeyin farkındaydım kardeşim.. Tezgah güzel kurulmuştu (ya da bazıları öyle zannediyorlardı ) Allaha çok şükür kimsenin yüzüne konuşmaktan korkmadık,kaçmadık.Bazıları gibi riyakar olmadım,kimsenin arkasından iş çevirmeye kalkmadım.Saygıyı hakeden herkese saygı ve sevgimi esirgemedim.Yine söylüyorum kralıda gelse yan çizdiremez..

6 senedir bu forumun üyesiyim,bırak sanalı yüzlerce insanla yüzyüze tanışma fırsatım oldu.Ben en iyi dostumu bu forumdan kazandım.Maddi anlamda cebinde 50 lira olsa 25 lirasını bölüşecek değil 50 lirasınıda banada verecek,manevi anlamda - Hadi gel ama sonunda ölüm var dediğimde sebebini sorgulamadan geecek kadar dost canlısı adamı bu forum sayesinde tanıdım.. Sayısını bilmediğim kadar çok arkadaşım var burada.. Ben kolay insan severim,çabuk güvenirim.Hata mıdır? Bazen.. (anlayana)

Bizim üye sıkıntımız yok ki. Kaliteli arkadaşlar lazım bize. Onlarda şu an forumdalar zaten ;)

Mustafa;

Sen gerçekleri belki daha dün öğrendin ama ben 1 ay önce herşeyin farkındaydım kardeşim.. Tezgah güzel kurulmuştu (ya da bazıları öyle zannediyorlardı ) Allaha çok şükür kimsenin yüzüne konuşmaktan korkmadık,kaçmadık.Bazıları gibi riyakar olmadım,kimsenin arkasından iş çevirmeye kalkmadım.Saygıyı hakeden herkese saygı ve sevgimi esirgemedim.Yine söylüyorum kralıda gelse yan çizdiremez..

6 senedir bu forumun üyesiyim,bırak sanalı yüzlerce insanla yüzyüze tanışma fırsatım oldu.Ben en iyi dostumu bu forumdan kazandım.Maddi anlamda cebinde 50 lira olsa 25 lirasını bölüşecek değil 50 lirasınıda banada verecek,manevi anlamda - Hadi gel ama sonunda ölüm var dediğimde sebebini sorgulamadan geecek kadar dost canlısı adamı bu forum sayesinde tanıdım.. Sayısını bilmediğim kadar çok arkadaşım var burada.. Ben kolay insan severim,çabuk güvenirim.Hata mıdır? Bazen.. (anlayana)

Bizim üye sıkıntımız yok ki. Kaliteli arkadaşlar lazım bize. Onlarda şu an forumdalar zaten ;)

kalite ortada abi biz burdayız :) o güzel insanıda tanıyorum sanırım ama o insana bile yani yaptılar

Mustafa;

bu site nelerini gördü abi saygılar ;);););)

kalite ortada abi biz burdayız :) o güzel insanıda tanıyorum sanırım ama o insana bile yani yaptılar

O adamın yüzüne karşı tek yalan yanlış laf edebilecek biri varsa çıksında görelim kardeşim ;) Ya da gelsin bana konuşsun arkasından da ne kadar erkekmiş görelim ;) Benim arkamdan konuşan çoktur,yüzüme konuşabilecek kadar haklı bir adam çıksa keşke karşımıda elini sıkıp tebrik etsem.. Bu forumdan çooookk adam gitti Mustafa.. Siteyi kuran,aylarını yıllarını veren adamlar bile gitti :(:( Engin gitti! Gitti ama ne bitti bizim arkadaşlığımızda? Belki hiçbirşey değil ama çok az şey gitmiştir.Daha bugün birbirimize belki 30'ar tane sms attık,msn'i saymıyorum bile.. AsTRa nickli Hakan abimiz vardı sitede.Gidişine en çok üzüldüğüm insandı belkide :(:( Otomobil dergilerinden teklifler alırdı ama opelim.net daha ağır basıyordu O'nun için.. Siteye en çok emeği geçen en çok hizmet edenlerdendi.. Kızdı gitti,haklıydı.Halen görüşüyoruz.Ayda bir kere görüşürüz ama 1 saatten az konuşmayız ;)

Bir ara Sivas grubuda kırılmıştı ama yavaş yavaş aramıza dönüyorlar çok şükür ;) Jocco ( Onurhan),Shadow (Bora),Barcha ( Serdar ),Neutral ( Bahadır ) İlkerce ( İlker ) Hepsi can ciğer kardeşlerim dostlarım.. Seslerini duymazsam,yüzlerini görmezsem daraldığım adamlar bunlar.. Eski aktivite konularına bakarsanız görürsünüz. 3 kere gittim bu adamların yanına dünyanın en eğlenceli,en keyifli muhabbeti olan insanları.Misafirperverlikleri bu sayfalara sığmaz..

Son yaşanan olaylardan sonra sitemizden ayrılan ve gidişine üzüldüğüm tek insan ise yusufaltıntepe :( Değerli bir arkadaştı (halen öyle benim için) O'nun konusu farklıydı ve gitti :(

Gerisi mi? Boşşveeeerrr..

Bu olaylar 1 veya 1,5 ay önce gerçekleşti sanırım o arada işlerimden dolayı 1 hafta falan girememiştim bi girdim baya kişi üyelik iptal ettirmiş hatta bunlardan biri Yiğit (nickini hatırlamıyorum Hondacı) galiba, buda bi Honda konusu geçiyodu nası sessiz kaldı die merak ettim arattım üyelik iptal ettirmiş.

Bi ara bi site yayınlandı sonra akşam Mod'lar sildi sanırım bahsi geçen o site. Ben sürekli sitedeyim ama sanırım fazla ileti yazmıyorum ondan bana pm atılmamış.

Niye ayrıldılar ne konu geçti bilmiyorum Mustafa abinin söylediklerindende tartışma neden geçti anlamadım ama bazen bu sitede bazı kişiler çok kırıcı olabiliyor maksadını aşan kelimeler çok kullanılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri