Göğüsteki havalandırma sesine son

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan decoder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
eyvallah kardeşim ;) iç-dış hava sirklasyon motoru ve kapak zamazingosunu elden geçirmek için sökecektim o ara torpidoya da yoğunlaşalım.
calısıyosa hıc bulaşma hava sırkılasyonuna eger calısmıyosa onunla ılgılı konu var takıp edersın bızımde bozuktu yapık

calısıyosa hıc bulaşma hava sırkılasyonuna eger calısmıyosa onunla ılgılı konu var takıp edersın bızımde bozuktu yapık
bugün söktüm burak torpidoyu,iç-dış hava sirkülasyon kapağını indirip kaldıran plastik kol yerinden çıkmış.motor sapasağlammış.kapağı söktüm,tinerle güzelce yağından tozundan arındırdım sonra da gresleyip yerine taktım.canavar gibi oldu çalışıyor.sonra da dediğin gibi torpidonun alt tarafını süngerli bantla güzelce sıkıştırdım.ondan da kurtuldum gibi bakalım yarın belli olcak..bu opeller adamı tamirci ustası yapar valla.
şimdi de kalorifer peteğine el atçam.Kireç kaplamış heralde pek iyi ısıtmıyor artık.temizlicektim ama ucuzmuş yenisiyle değiştircem.34 lira petek behr marka

Eline sağlık güzel bir çalışma olmuş.
Bende arabayı aldıktan sonra senin kırmızı ile işaretlediği yerlerde siyah çift taraflı kalın bant tarzı bir şey vardı. Merak edip duruyordum. Meğer bunun içinmiş :)

bugün söktüm burak torpidoyu,iç-dış hava sirkülasyon kapağını indirip kaldıran plastik kol yerinden çıkmış.motor sapasağlammış.kapağı söktüm,tinerle güzelce yağından tozundan arındırdım sonra da gresleyip yerine taktım.canavar gibi oldu çalışıyor.sonra da dediğin gibi torpidonun alt tarafını süngerli bantla güzelce sıkıştırdım.ondan da kurtuldum gibi bakalım yarın belli olcak..bu opeller adamı tamirci ustası yapar valla.
şimdi de kalorifer peteğine el atçam.Kireç kaplamış heralde pek iyi ısıtmıyor artık.temizlicektim ama ucuzmuş yenisiyle değiştircem.34 lira petek behr marka
sevındım valla ıyı olmustur umarım
sımdı radyatör temızlıyıcılerıne baktım kımısı ıse yarıyor kımısı yaramıyor yazmıs sıvı katkılar.
petegı sökmekde de zor ış kırmızı antıfırız kullanıyorum gm gectıgımız ocakta ta degıstırmıstım 50 60 c ısı cıkmaya buldunmu sıcaklık alıyorum okadarda önemlı degıl gec sısınsa sorun olmaz tez ısında ıyı olur ama petegı sokmek zor kurcalamak ıstemedım :D
sıvı katkılara yorum yapılmıs kımı ışe yarıyor kımı yaramıyor yazmıs:D
http://www.hepsiburada.com/Liste/st...d=otm090317&categoryId=20035751&SKU=OTM090317

sevındım valla ıyı olmustur umarım
sımdı radyatör temızlıyıcılerıne baktım kımısı ıse yarıyor kımısı yaramıyor yazmıs sıvı katkılar.
petegı sökmekde de zor ış kırmızı antıfırız kullanıyorum gm gectıgımız ocakta ta degıstırmıstım 50 60 c ısı cıkmaya buldunmu sıcaklık alıyorum okadarda önemlı degıl gec sısınsa sorun olmaz tez ısında ıyı olur ama petegı sokmek zor kurcalamak ıstemedım :D
sıvı katkılara yorum yapılmıs kımı ışe yarıyor kımı yaramıyor yazmıs:D
http://www.hepsiburada.com/Liste/st...d=otm090317&categoryId=20035751&SKU=OTM090317
Benim kalorifer çok geç ısıtıyor Burak,arkadaşta 2000 CD vardı,o neydi öyle ya!! 5 dk da içerdeki sıcaklıktan fenalık geliyordu..ben petekten şüpheleniyorum baktım BEHR marka takmışlar.sıfırı bi sitede 35 lira.temizlemeye hiç uğraşmam değiştircem.yenilenmiş olur.
senin linkini attığın ürünü ve benzerlerinden birini önceden denemekte fayda var aslında..bakarsın düzelir.

ıstersen bı dene lardesım bosuna sokme ıyısınden al ıyısı 13 14 tl

aklıma şu durum geldi. Nemle birlikte bu kullandığınız parçalar (elyaf veya halıflex) koku yapmaya başlayacaktır bu durumda ne olacak?

Geri