Göğüsteki havalandırma sesine son

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan decoder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aklıma şu durum geldi. Nemle birlikte bu kullandığınız parçalar (elyaf veya halıflex) koku yapmaya başlayacaktır bu durumda ne olacak?
konuyu actığım tarihe bakın 2011 nisan ayında yapmışım o günden bugüne aracımda en ufak bir koku olmadı yanlış hatırlamıyorsam ağustos ayı idi söktüm baktım halıfleks nasıl koyduysam aynen duruyor ızgaraların kenarları felan en ufak bir nem yada şüpheli yeri bulamadım

Dostum haklısın. Ondan sonra arabadan koku geliyo diye kafayı yeriz. İşin yoksa havalandırmalarla falan uğraş:D
eğer aracınızda ses olayı yok ise uğraşmayın ama zanetmiyorumki o sesi yapmayan bir astra g olsun fikir benden yapıp yapmamk size kalmış ben yaptım memnunum tavsiyede kesinlikle ederim astrası olan bir arkadaş aracı kaza yapmıştı ve servisteydi benim arabayla 200 km bir yol gidip geldi ya seninki neden ses yok benimkinin göğsü söküp bakacam bir kırık felan var demişti onun aracada uyguladım şimdi keyfini sürüyor

aman allahım bu kadar basit mi bu :D ben göğüslüğü falan sökerler diye hiç gidip sormadım bile hemen yarın yapıyorum uyguluyorum :D

aklıma şu durum geldi. Nemle birlikte bu kullandığınız parçalar (elyaf veya halıflex) koku yapmaya başlayacaktır bu durumda ne olacak?

ben konuyu ilk gördüğümde elimde halı parçası olmadığından halı kaydırmazlardan yaptım. çokta güzel oldu. evde hani şu 1-1.5 tl ye satılan halıkaydırmazlardan varya onlardan vardı. çift taraflı bant ile güzelce doldurdum ne koku var nede ses.

söktüm bende benimkinde sünger yapıştırmışlar halihazırda ama onlarda ses yapıyor üstüne tekrar bişeyler yapmam gerekiyor sanırım .

eline sağlık faydalı bir çalışma

bende sünger yapmıştım ama ses geçmedi sanırım yumuşak kaldı esneme yaptı faydası olmadı süngeri söküp sert kaydırmaz keçelerden kullandım şimdi ses yok.

Benim arabamda da çok ses yapıyor fakat o parçıyı sökmek mümkün değil :)
güzel bir çalışma.. Ellerinize sağlık

ben bugun farkettim sesın farklı bir yerden kaynaklandığını. Araç 1.3 cdtı 2004 corsa essentia. şimdi ses gelen yeri söylcem; corsası olan varsa bilir klima ayarının yapıldığı yer var hani sıcak soğuk yapma veya fan şiddetini ayarlama yeri. işte orayı yolculuk esnasında, şans eseri elimle ileri ittim, cıkır cıkı cıkı ses gelmez oldu, elimi çektim ses tekrar başladı. ve anladım ki orda çerçeve var o gevşemiş onu halledersem sıkıntım geçer inşallah. fotosunu çekip koyarsam belki yardım da edersiniz.

Arkadaşlar ben yeni aldım arabamı Decoder arkadaşın izalasyonunu yaptığı o parçanın oralardan parke taşlı vb. yollarda zırıltı, zangırdama vb. bir ses var ama nadiren duyuluyor özellikle titreme çok olduğunda ve dikkat ettim klima sıcakta çalıştıktan sonra daha çok var gibi. Sizce tarifime göre bu ses o parçanın sesi midir? Teşekkürler.

Geri