Gökte ararken hakkaride buldum 2009 gt

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İnsanda para çok olunca kıymet bilmiyor, yani en azından çoğu bilmiyor. Onun için bir şeyi hayal edebilmek ve sonra bunun kadar olmasa da bir opelin olduğunda sevinmek çok daha güzel bir duygu bence. Eminim, buraya yazan pek çok insan da bunun farkındadır. Öyle arabam yok ama daha mutluyum kendi adıma. Çünkü hayalim gerçekleşti.

bir alo de 12 saatte ordayim Gökay:D,bende makina yok ama olsun makina senden söförlük benden ama söyleyim X li makinalarida ben kullanirim.:D

başım üstünde yerin var abi...x ler senin olsun Q lar yeter bana :)

Klasik doğu manzaraları;
Fakiriz diye en güzel onlar ağlar, mağduruz diye en çok devleti onlar eleştirir, devlete bir kuruş vergi, elektrik, su parası vermemek için görülmemiş taklalar atarlar, dikkati çekmemek için de yabancı plakalı araçlarla gezerler. O nedenle bir kimsenin ikametgahı nerede ise o şehrin imkanları (gerekirse zorla) kullandırılmalı.

Abi aman ha,o arabadan hayır gelmez,
Kimsenin günahını almak istemem ama o Arabada,sahibide toz içinde boğulacak zaten.Pislikler.

Klasik doğu manzaraları;
Fakiriz diye en güzel onlar ağlar, mağduruz diye en çok devleti onlar eleştirir, devlete bir kuruş vergi, elektrik, su parası vermemek için görülmemiş taklalar atarlar, dikkati çekmemek için de yabancı plakalı araçlarla gezerler. O nedenle bir kimsenin ikametgahı nerede ise o şehrin imkanları (gerekirse zorla) kullandırılmalı.

Kesinlikle katılıyorum Savaş Abi...Herşeyi devlet sağlıyo açığı da batıdaki kesim çekiyor...bunların bir şekilde düzeltilmesi lazım...Konuyu da sapıtmayalım araba gerçekten çok güzel ama bir laf vardır ki gerçektir...Kroya ne lazım bisiklet; biner gider valiye çarpar...

Kesinlikle katılıyorum Savaş Abi...Herşeyi devlet sağlıyo açığı da batıdaki kesim çekiyor...bunların bir şekilde düzeltilmesi lazım...Konuyu da sapıtmayalım araba gerçekten çok güzel ama bir laf vardır ki gerçektir...Kroya ne lazım bisiklet; biner gider valiye çarpar...

zor zor çok zor bunlar gibi batıda kim olsa altında son model ferrarilerle gezer

ben ayda 150 tl doğalgaz 100 tl elektirk veriyorum su veriyorum emlak vergisi çöp vergisi ıvır zıvır vergileri veriyorum benim maaşımdan saçma sapan kesintiler yapılıyor sgk ödüyorum her ay..

ben bunların hiç birini ödemesem ayrıca maaşımdanda kesinti olmasa 4 yıla kalmaz altıma 2-3 yaşında da olsa bir ferrari çekerim.. çok rahat.. ordakiler hep bu beniim sizin ödediğiniz paralardan bedava saltanat sürüyorlar hiç bir şey ödemiyorlar her şeylerini devlet bedava veriyor onlar almıycakda benmi alıcam..

hep diyorlarya devlet bizi umursamıyor devlet bize ikinci sınıf insan muamelesi yapıyor hayır tam aksine devlet bize ikinci sınıf insan muamelesi yapıyor bizi sağılıcak inek gözüyle görüyor sağıyorda bir güzel..

Vay be dediğiniz doğru otobos meselesi.Bu arabaya bayılıyorum bizim okulda(Bilkent üniversitesi) var 2 tane arada görüyorum.Ama bu resimdekini resmen ölüme terk etmişler

aha bilkentli buldum :D hacım bi ara görüşelim ya :D

Geri