Hangi marka lpg taktırmalı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan jetimo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sıfır aldım Nadir abi yılbasında almıştım..suanda 2035 kmde falan. ayrıca uzun yolda yaptım bursadan denizliye getirdim.

bilirsiniz ki LPG deyince akıla italyan parça kalitesi gelir But yuzden tercihiniz daima italyan markalardan olmalı. Basım agrımasın diyorsanız garantide sorun yasamıyım diyorsanız Dünya' da 40 yılı aşkın bir suredir kullanılmakta olan Mercedes-Benz'in tek tercihi ve bizimde 18 senedir uygulamakta olduğumuz İtalyan devi tartarini'yi öneririm: bilirsiniz ki sistem markasının önemli oldugu kadar işçilik ve satış sonrası çok önemlidir Tartarini'de 3 yıl parça ve işçilik garantisi ve profesyonel eğitimli kadrosuyla sizin ve aracınızın güvenligi icin Tartarini'yi öneriyorum. Buyrun buda internet sitemiz http://www.uludaglpg.com/

lpg iyi montaj yapılınca sorun olmuyor

Hayırlı akşamlar abilerim.. yav ben cok sıkıntıdayım.benim zuzu 50 tl benzin ile 80 km yol yapıyor... günde 7-8 km falan yapıyorum ortalama. ancak cok yakıyor.servis normal dedi yeni araba falan.pek inandırıcı gelmedi.ögrenciyim zaten cepte para kalmıyor arabaya binelim derken :)

sizce normalmi napmam lazım :( birde aracıma en uygun lpg sistemi marka olarak nedir fiyatı nasıldır?

1,6 115 hp olan motor aracım.

Bu konu hakkında SYSOP nıcklı Çagrı'ya ozel mesaj atabılırsın ;) ondada senın aracın aynısının beyazından var , oda alır almaz LPG taktırdı ve sorunsuzca bınıyor ;) Bayagı arastırmıs , bir ara konusmustuk , emınım yardımcı olacaktır ;)

hop :D
Çağrı nın adını anca burda an sen :hıh:
karnım acıktı havalar açsın da bi mangal yakalım :sulanma:

lpg mevzunda ben denk geldikçe yazıyorum gözlemlerimi 8binde taktırdım 12bin oldu sıkıntı yok (landi evo) merak edilen konular varsa buralardayım ;)

hop :D
Çağrı nın adını anca burda an sen :hıh:
karnım acıktı havalar açsın da bi mangal yakalım :sulanma:

lpg mevzunda ben denk geldikçe yazıyorum gözlemlerimi 8binde taktırdım 12bin oldu sıkıntı yok (landi evo) merak edilen konular varsa buralardayım ;)

aga yapalım bısıler valla bak olmuyor boyle :)

Geri